вівторок, 14 серпня 2012 12:38

Теніс. Квітова виграла турнір в Монреалі

Квітова підкорила Монреаль. Фото: sportbox.ru

Чеська тенісистка Петра Квітова стала переможницею проходив у Монреалі турніру WTA категорії Premier Rogers Cup.

У вирішальному поєдинку шоста ракетка світу 22-річна Квітова переграла 11-го номера світового рейтингу 30-річну китаянку На Лі.

Петра добилася в цьому матчі непростої перемоги в трьох партіях - 7/5, 2/6, 6/3. Тенісистки зробили за матч, який тривав 2 години 16 хвилин по чотири брейки. В активі Петри 3 ейси при 6 подвійних помилках. Завдяки цій перемозі чешка зрівняла рахунок за особистими зустрічами з китаянкою - 2:2.

Для Квітової це перша перемога в поточному сезоні і восьма у професійній кар'єрі. Успіх в Монреалі приніс чешці $ 385,000 призових, а також 900 рейтингових очок.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Квітова виграла турнір в Монреалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua