пʼятниця, 26 квітня 2013 09:46

Стаховський не зміг перемогти іспанця на турнірі в Бухаресті

Сергій Стаховський поступився Гарсії-Лопесу у трьох сетах ФОТО: zimbio.com

25 квітня у Бухаресті (Румунія) на турнірі АТР BRD Nastase Tiriac Trophy проходять матчі другого кола.

27-річний український тенісист Сергій Стаховський, який займає у світовому рейтингу 98-е місце, завершив свій виступ. У матчі проти 87-ї ракетки світу 29-річного іспанця Гільєрмо Гарсію-Лопеса українець поступився в трьох сетах з рахунком 6:1, 3:6, 4:6.

Поєдинок тривав 2 години 4 хвилини. За цей час Стаховський реалізував три з 9 своїх брейк-пойнтів, причому всі у першій партії, а іспанець - взяв по подачі українця в кожному із сетів. Жодного разу не подавши навиліт, Сергій чотири рази помилився на подачі проти одного ейсу і п'яти подвійних у суперника. Тепер рахунок їх особистих зустрічей став рівним - 1:1.

Теніс. АТР. BRD Nastase Tiriac Trophy. Бухарест (Румунія). Відкриті корти (ґрунт).

Призовий фонд € 410,200. 28 учасників.

Друге коло

Гільєрмо Гарсія-Лопес (Іспанія) - Сергій Стаховський (Україна, Q) - 1:6, 6:3, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Стаховський не зміг перемогти іспанця на турнірі в Бухаресті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua