четвер, 06 червня 2013 10:32

Шарапова зіграє з Азаренко у півфіналі Ролан Гаррос

Шарапова дотиснула Янкович у чвертьфіналі Ролан Гаррос. Фото: reuters.com

Росіянка Марія Шарапова вийшла у півфінал Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, перегравши у середу в півфіналі турніру серії Великого шолома сербку Олену Янкович.

Друга ракетка світу, яка захищає в Парижі здобутий рік тому чемпіонський титул, поступилася в першому сеті, але змогла переламати хід матчу і здобути вольову перемогу з рахунком 0:6, 6:4, 6:3. Матч тривав 2 години 1 хвилину.

Шарапова залишилася єдиною росіянкою, що продовжує боротьбу в одиночному розряді Roland Garros. Її наступною суперницею стане третя ракетка світу Вікторія Азаренко з Білорусі, яка у чвертьфіналі перемогла іншу росіянку Марію Кириленко з рахунком 7:6, 6:2.

В іншому півфіналі зіграють перша ракетка світу Серена Вільямс зі США, яка прибрала з дороги росіянку Світлану Кузнєцову, та італійка Сара Еррані, яка завдала поразки Агнешці Радванській з Польщі.

Зараз ви читаєте новину «Шарапова зіграє з Азаренко у півфіналі Ролан Гаррос». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua