понеділок, 14 листопада 2022 20:19

Шанси на вихід на ЧС-2023 ще є: українські баскетболісти обіграли Ісландію

Збірна України обіграла Ісландію у відборі ЧС-2023 з баскетболу. Фото: fiba.basketball

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула надважливу перемогу в матчі 10-го туру кваліфікаційного етапу чемпіонату світу 2023 року.

"Синьо-жовті" в номінально домашньому поєдинку в Ризі здолали команду Ісландії – 79:72.

Українці програли першу чверть 14:18, однак на велику перерву пішли лідерами – 35:33.

Попри невдалу третю 10-хвилинку, підопічні Айнарса Багатскіса вирвали перемогу. Вирішальним став ривок 6:0 за рахунку 64:65.

Олександр Липовий став найрезультативнішим в нашій команді з 16 очками. Павло Крутоус і В'ячеслав Кравцова набрали по 13 балів.

Суттєвий вклад у перемогу внесли також Володимир Герун, Денис Лукашов та Іван Ткаченко.

У турнірній таблиці збірна України залишилася п'ятою, проте тепер відстає від Грузії й Ісландії лише на одне очко.

Наступну гру українська команда зіграє на виїзді 23 лютого проти Італії.

"Синьо-жовтим" потрібно вигравати останні два поєдинки в групі й сподіватися, що Ісландія та Грузія втрачатимуть очки.

Зараз ви читаєте новину «Шанси на вихід на ЧС-2023 ще є: українські баскетболісти обіграли Ісландію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua