вівторок, 06 квітня 2010 09:53

Шайба, закинута Кросбі у ворота США, пішла з молотка

У Ванкувері відбувся олімпійський аукціон, одним з головних лотів якого стала шайба, закинута форвардом збірної Канади Сідні Кросбі в овертаймі фінального матчу Олімпіади-2010 у ворота американського воротаря Райана Міллера.

В овертаймі фінального матчу було використано п"ять шайб, одна з яких вирушила в Зал хокейної слави в Торонто, а чотири - стали доступні для покупки на олімпійському аукціоні. Шайба була продана за 13 тисяч доларів, светр Кросбі, в якому форвард грав у зустрічі зі Швейцарією, продано за 35 тисяч доларів, повідомляє АР.

Нагадаємо, що хокейна збірна Канади стала Олімпійським чемпіоном ігор у Ванкувері, перемігши у фінальному матчі команду США з рахунком 3-2.

За матеріалами СпортОнлайн, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Шайба, закинута Кросбі у ворота США, пішла з молотка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua