понеділок, 17 серпня 2020 21:05

"Шахтар" ганебно програв півфінальний матч Ліги Європи

"Шахтар" утретє зіграє в півфіналі Ліги Європи. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Сьогодні донецький "Шахтар" зіграє свій третій єврокубковий півфінал. У 2009 гірники здолали київське "Динамо" в тоді ще Кубку УЄФА. А в 2016 році поступилися іспанській "Севільї" в Лізі Європи.

І ось – міланський "Інтернаціонале". Це буде друге побачення команд. Першу очну зустріч легко виграли "інтеристи".

Навіть зараз Донецьк не є фаворитом. Особливо лячно за оборону, яка шукатиме ходи проти пари нападників Лукаку – Мартінес. Однак у донеччан є свої козирі – бразильці Тайсон і Марлос на флангах атаки. Італійцям буде важко стримати їх саме в цій зоні.

Чи зможе напад "Шахтаря" обіграти захист і голкіпера "Інтера"? Хто вийде до фіналу? Відповідь дізнаємося за дві години.

Команди вже оголосили стартові одинадцятки:

"Шахтар": П'ятов - Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Степаненко, Маркос Антоніо, Алан Патрік - Марлос, Тайсон - Мораес

Запасні: Трубін, Дентіньо, Тете, Коноплянка, Соломон, Коваленко, Майкон, Сіпріано, Болбат, Пихальонок, Бондар, Фернандо

"Інтер": Ханданович - Д'Амброізо, Годін, де Врей, Бастоні, Янг - Брозович, Барелла, Гальярдіні - Лукаку, Мартінес

Запасні: Паделлі, Санчес, Мозес, Сенсі, Раноккія, Борха, Ерікссен, Еспозіто, Пірола, Бірагі, Шкріньяр, Кандрева

У "Шахтарі" в порівнянні з матчем проти "Базеля" одна зміна. Замість Бондаря в центр захисту вийшов Хочолава.

Гра року для "Шахтаря" почалася!

3 хв. Хвилюються гірники й безглуздо втрачають м'яч.

5 хв. Жорсткий пресинг застосовують італійці й відбирають м'яч у донеччан. Так вони гратимуть увесь матч.

8 хв. Ніяк не можуть вирватися з-під міланського пресингу "шахтарі".

11 хв. Поки сценарій один і той же: "Шахтар" на своїй половині намагається вирватися з-під пресингу, потім віддає безадресну передачу, м'яч перехоплюють інтеристи і впираються в насичену оборону гірників.

15 хв. Обережно грають суперники. Бояться найменшого ризику.

18 хв. ГОЛ. "Інтер". П'ятов привіз гол. Вибив аби куди, Варела підхопив, віддав на Мартінеса, а той головою з трьох метрів розстріляв ворота – 0:1 на користь італійців.

22 хв Пів тайму минуло, а "Шахтар" – ніякий. Жодного удару, жодної небезпеки.

25 хв. Ніколи ще не бачив такого безпорадного "Шахтаря". Впираються в стіну донеччани.

27 хв. В офсайд забіг Мартінес. Якби не він, був би ще один гольовий момент у суперника.

29 хв. Коментатор каже, що "Шахтар" дуже довго тримає м'яч на власній половині поля. Він узагалі тільки там і може його тримати. Попереду миттєво відбирають.

30 хв. Перший удар у "Шахтаря". Праворуч прорвався Додо і віддав на Мораєса, але тому пробити сильно і точно не дали.

33 хв. Ось ми і побачили, чого варті бразильці "Шахтаря"проти висококласної команди. Пішли паси в аут і в недодачу.

36 хв. Сердиться і нервує Каштру. Поки його команда – зразок безпорадності.

43 хв. Дві хвилини возили бразильці оборону "Інтера", а завершальний удар Маркоса Антоніо прийшовся трохи вище воріт. Шкода.

Все. Перший тайм закінчено. Песимістично все поки що.

Поновилася гра.

48 хв. У руку влучив Бастоні своєму партнеру. Але пенальті суддя не дав. У зворотній атаці Мартінес пробував перекинути П'ятова, але Андрій дотягнувся. Веселішою стає гра.

51 хв. У три дотики провів атаку "Інтер", але лукаку не влучив у дальній кут.

55 хв. Очевидні козирі "Шахтаря" – Марлос і Тайсон сьогодні лише гальмують атаку і не створюють ніякої гостроти.

58 хв. Тайсону виписав польський суддя жовту картку. А тим часом замість Патріка вийшов Соломон.

60 хв. Дивно, як "Інтер" пропустив в Італії 28 м'ячів. Схоже , сьогодні він не пропустить жодного. І шансу не дасть.

62 хв. Подарив "Інтер" шанс Мораєсу! Той бив з 5 метрів головою, але просто влучив у Хандановича. Словенець, навіть не встиг здивуватися.

63 хв. ГОЛ. Все, зливайте воду – 2:0. Д'Амброзіо головою після кутового розставляє всі крапки. Матвієнко проспав.

69 хв. А "Шахтар" відповів.... А, власне, "Шахтар" нічим не відповів. Нічого не створив, не вдарив, не виборов.

72 хв. Лукаку ледь не забив третій. "Шахтар" тепер почувається в ролі "Базеля" або ж "Вольфсбурга". Кому що подобається.

73 хв. ГОЛ. Степаненка запресингували, відібрали й вивели Мартінеса сам на сам із П'ятовим – 3:0. Не тратьте, куме, сили і спускайтеся на дно!

78 хв. ГОЛ. Коноплянка, що вийшов на заміну, здійснив вражаючий до своїх воріт і віддав на Мартінеса. Той відпасував на Лукаку і розгром набирає обрисів Аргентини в матчі з Ямайкою.

81 хв. Пішли заміни в "Інтера". Еріксен замість Мартінеса.

84 хв. ГОЛ. А ось і Аргентина – Ямайка. Лукаку легко втік від Хочолави – 5:0.

87 хв. Еспозіто, що вийшов на заміну забиває шостий, але Хочолаву, який нікого не стеріг, рятує офсайд у юного італійця.

Все, "Шахтар" програв із ганьбою – 0:5.

У фіналі, 21 серпня, зустрінуться "Севілья" й "Інтер".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" ганебно програв півфінальний матч Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua