вівторок, 20 серпня 2013 14:31

Розгромний дебют Фернандіньо, холостий постріл "Арсеналу" і негостинний "МЮ": таблиця і результати 1-го туру АПЛ

В англійській Прем'єр-лізі стартував черговий чемпіонат.

Вдалим виявився дебют екс-півзахисника "Шахтаря" Фернандіньо. Його "Манчестер Сіті" вдома розгромив "Ньюкасл", 4:0. Сам екс-гірник провів на полі весь матч.

Початок розгрому на 7-й хвилині поклав Давид Сільва, який ударом головою по порожніх воротах замкнув невдалий винос когось із "сорок". Наступним відзначився Кун Агуеро, який увійшов справа у штрафний і точно відправив м'яч у дальній кут воріт гостей. Біди "Ньюкасла" посилилися ще й тим, що в кінцівці першого тайму з поля був вилучений Стівен Тейлор.

Господарі забили ще двічі. На 51-й хвилині ще один екс-гравець чемпіонату України Яя Туре чудово виконав штрафний удар метрів з 20-ти. А на 73-й хвилині Насрі скористався проникаючим пасом партнера, випередив захисника і відправив м'яч повз воротаря.

Крім цього поєдинку, "Челсі" взяв гору над "Халлом" (2:0), "Астон Вілла" на виїзді обіграла "Арсенал" (3:1), "Манчестер Юнайтед" на виїзді розгромив "Суонсі" (4:1) .

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Манчестер Сіті - Ньюкасл 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 6 Сільва, 2:0 - 22 Агуеро, 3:0 - 50 Яя Туре, 4:0 - 75 Насрі.

Ліверпуль - Сток Сіті 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 37 Старрідж.

Арсенал - Астон Вілла 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 6 Жиру, 1:1 - 22 Бентеке, 1:2 - 61, пенальті Бентеке, 1:3 - 85 Луна.

Норвіч - Евертон 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 51 Уіттакер, 1:1 - 61 Барклі, 1:2 - 65 Коулмен, 2:2 - 71 ван Вольфсвінкель.

Сандерленд - Фулхем 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 53 Касамі.

Вест Бромвіч - Саутгемптон 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 90, пенальті Ламберт.

Вест Хем - Кардіфф 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 13 Дж.Коул, 2:0 - 76 Нолан.

Суонсі - Манчестер Юнайтед 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 - 34 ван Персі, 0:2 - 36 Уелбек, 0:3 - 72 ван Персі, 1:3 - 82 Боні, 1:4 - 90 Уелбек.

Крістал Пелас - Тоттенхем 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 50, пенальті Сольдадо.

Челсі - Халл 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 13 Оскар, 2:0 - 25 Лемпард.