четвер, 01 листопада 2012 12:57

"Ростов" переміг "Спартак" в серії пенальті: результати 1/8 фіналу Кубка Росії

Матчі 1/4 фіналу Кубка Росії відбудуться 17 квітня ФОТО: ria.ru

Московські ЦСКА і "Динамо", грозненський "Терек" і "Анжі" вийшли у чвертьфінал Кубка Росії з футболу за підсумками матчів 1/8 фіналу, зіграних в середу, 31 жовтня. Про це повідомляє офіційний сайт РФПЛ.

ЦСКА на стадіоні "Лужники" взяв гору над "Тюменню" з рахунком 3:0. Голи в армійців забили Кейсуке Хонда, Павло Мамаєв та Ахмед Муса.

"Динамо" обіграло підмосковні "Хімки" з рахунком 2:1. По ходу матчу москвичі поступалися в рахунку після голу Володимира Соболєва на 55-й хвилині, проте наприкінці зустрічі змогли спочатку вирівняти становище, а потім і вийти вперед завдяки точним ударам Кевіна Кураньї (82-а хвилина) та Андрія Панюкова (87-а ).

"Терек" у Грозному переміг московський "Локомотив". Основний час матчу завершився внічию 1:1, однак у додаткові 30 хвилин господарі забезпечили собі перемогу з рахунком 3:1 завдяки голам Різвана Уцієва та Аїлтона. "Анжі" в Махачкалі з результатом 2:1 обіграв самарські "Крилья Совєтов".

Матчі 1/4 фіналу Кубка Росії відбудуться 17 квітня. ЦСКА вдома зустрінеться з "Єнісеєм", "Динамо" прийме "Анжі", а "Терек" в гостях зіграє з "Ростовом". Четверту пару складуть пітерський "Зеніт" і краснодарська "Кубань", повідомляє "Лента".

Кубок Росії

1/8 фіналу

Анжі - Крилья Совєтов 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 8 Петров, 1:1 - 21 Бурмістров, 2:1 - 87 Сердеров.

Вилучення: Тагірбеков, 65 (Анжі).

Терек - Локомотив 3:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 26, пенальті Аїлтон, 1:1 - 82 Кайседо, 2:1 - 104 Уцієв, 3:1 - 108 Аїлтон.

ЦСКА - Тюмень 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 33 Хонда, 2:0 - 69 П. Мамаєв, 3:0 - 84 Муса.

Вилучення: Дутов, 57 (Тюмень).

Динамо - ФК Хімки 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 55 Соболєв, 1:1 - 82 Кураньї, 2:1 - 87 Панюков.

ЦСКА - "Єнісей"

Зараз ви читаєте новину «"Ростов" переміг "Спартак" в серії пенальті: результати 1/8 фіналу Кубка Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua