Росія з Капелло перемогою розпочала шлях до Бразилії
7

Фабіо Капелло з перемоги дебютував у збірній Росії в офіційних матчах
Роналду відзначився за збірну Португалії у матчі проти Люксембурга

Збірна Росії виграла перший відбірковий матч ЧС-2014, перемігши на своєму полі команду Північної Ірландії - 2:0. У складі росіян на 30-й хвилині відзначився Віктор Файзулін (забивши свій перший гол за збірну) з подачі Олександра Кержакова.

А на 78-й хвилині Роман Широков подвоїв перевагу господарів з пенальті, призначеного за порушення правил проти Олександра Кокоріна.

Ця перемога стала дебютом в офіційних зустрічах нового тренера збірної Росії Фабіо Капелло.

В іншому матчі групи F, куди входить Росія, Азербайджан та Ізраїль зіграли внічию 1:1. Збірна Португалії обіграла команду Люксембурга. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь португальців.

Таким чином, в лідери групи F вийшли команди Росії та Португалії, у них після першого туру по 3 очки. По одному набрали збірні Азербайджану та Ізраїлю, а у Північної Ірландії і Люксембургу - жодного.

У другому турі, який пройде 11 вересня, Росія на виїзді зіграє з Ізраїлем, Північна Ірландія прийме Люксембург, а Португалія - Азербайджан, повідомляє "Лента".

Кваліфікація ЧС-2014

Європа

Група F

Росія - Північна Ірландія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 30 Файзулін, 2:0 - 78, пенальті Широков.

Росія: Акінфєєв, Анюков, Ігнашевич, В. Березуцький, Д. Комбаров, Широков, Дзагоєв (Кокорін, 58), В. Бистров, Денисов, Файзулін (Глушаков, 85), Кержаков.

Азербайджан - Ізраїль 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 50 Натхо, 1:1 - 65 Абишев.

Люксембург - Португалія 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 13 Да Мота, 1:1 - 28 Роналду, 1:2 - 54 Поштіга.

Португалія: Патрісіу, Жоау Перейра, Алвеш, Пепе, Коентрау, Велозу (Варела, 46), Моутінью, Мейрелеш (Куштодіу, 67), Нані (Рубен Мікаел, 81), Поштіга, Роналду.

Зараз ви читаєте новину «Росія з Капелло перемогою розпочала шлях до Бразилії ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua