неділя, 11 серпня 2013 10:57

"Реал" розгромив "Інтер" у товариському матчі
5

Футболісти мадридського "Реала" здобули розгромну перемогу над міланським "Інтером" у товариському матчі в рамках підготовки до нового сезону.

Гра, що пройшла в суботу на стадіоні Edward Jones Dome, що є домашньою ареною для клубу NFL "Сент-Луїс Ремсі", завершилася з рахунком 3:0 на користь іспанців. Перемогу "Реалу" принесли голи Кака (11-а хвилина) і Кріштіану Роналду (38-а). Ще один м'яч півзахисник "Інтера" Рікардо Альварес відправив у власні ворота на 68-й хвилині.

"Реал" стартує у чемпіонаті Іспанії 18 серпня домашнім матчем з "Бетісом". "Інтер" у 1-му турі чемпіонат Італії 25 серпня прийме "Дженоа", повідомляє "Р-Спорт".

Інтер - Реал - 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Кака (12), 0:2 - Кріштіану Роналду (38), 0:3 - Альварес (автогол, 67).

Інтер: Ханданович, Кампаньяро, Раноккія, Жуан Жезус, Джонатан, Камб'яссо, Кузманович, Ольсен, Перейра, Гуарін, Паласіо.

Реал: Лопес, Карвахаль, Рамос, Начо, Арбелоа, Каземіро, Модрич, Ді Марія, Кака, Кріштіану Роналду, Мората.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" розгромив "Інтер" у товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua