неділя, 20 березня 2011 14:18

"Реал" переміг "Атлетико" у столичному дербі

Мадридський "Реал" узяв гору над "Атлетико" з рахунком 2:1 у виїзному матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Перемогу команді Жозе Моурінью в столичному дербі принесли голи Каріма Бензема і Месута Озіла, забиті відповідно на 11-й і 33-й хвилинах. Для французького форварда цей гол став 10-м у сезоні, а для німецького півзахисника - 6-м.

На 86-й хвилині аргентинський форвард господарів поля Серхіо Агуеро дозволив своїй команді відквитати один гол, але на більше "Атлетико" не вистачило.

"Реал" як і раніше займає друге місце в турнірній таблиці іспанської примери, маючи в своєму активі 73 очки. Мадридський клуб на 5 очок відстає від лідера - "Барселони" (78). "Атлетико" поки розташувався на восьмій сходинці (39).

Атлетико - Реал - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Бензема (11), 0:2 - Озіл (32), 1:2 - Агуеро (86).

АТЛЕТИКО: Де Хеа, Уйфалуші, Годін, А. Домінгес, Філіпе Луїс, М. Суарес, Тіагу (Хуанфран, 86), Рейес, Еліас (Коке, 46), Агуеро, Форлан (Коста, 78).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Пепе, Карвалью, Марсело, Хедіра, Алонсо, Ласс (Арбелоа, 80), Озіл, Бензема (Адебайор, 70), Роналду (Ді Марія, 77).

Попередження: Агуеро (34), Уйфалуші (37), Ласс (63), Марсело (77), Алонсо (88).

Зараз ви читаєте новину «"Реал" переміг "Атлетико" у столичному дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua