неділя, 20 березня 2011 11:19

"Барселона" здобула 25-у перемогу у сезоні

"Барселона" здобула 25-у перемогу в нинішньому сезоні чемпіонату Іспанії з футболу, обігравши в домашньому матчі 29-го туру Примери "Хетафе" з рахунком 2:1.

На 17-й хвилині зустрічі перший гол у ворота гостей відправив бразильський захисник Дані Алвес, а на 50-й хвилині м'яч на свій рахунок записав форвард "Барселони" Боян Кркіч. "Хетафе" вдалося відквитати один гол завдяки точному удару півзахисника Ману Дель Мораля на 88-й хвилині.

"Барселона" зміцнила лідерство в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії - в 29 матчах каталонці набрали 78 очок. "Хетафе", який не може здобути перемогу вже протягом семи ігор, займає 11-у сходинку, пише РИА Новости.

Ліонель Мессі віддав гольову передачу Бояну Кркічу. Цей пас дозволив Мессі повторити рекорд за кількістю гольових передач за один сезон у Ла Лізі, що відбулося вперше за 20 років. На рахунку Мессі 17 результативних пасів.

Боян Кркіч забив 25-й гол у своєму 100-му матчі за "Барселону".

"Барселона" не програє в останніх 27 матчах чемпіонату, що є новим клубним рекордом. Попереднє досягнення становило 26 ігор і було встановлено в сезоні-1973/74.

Барселона - Хетафе - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Дані Алвес (17), 2:0 - Боян (50), 2:1 - Ману (88).

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Г. Міліто, Адріано, Хаві, Маскерано, Іньєста (Афеллай, 81), Мессі, Вілья (Жеффрен, 89), Боян (С. Кейта, 68).

Хетафе: Кодіна, В. Мата, Ката Діас, Маркано, М. Торрес, Борха, Каскеро (Міку, 60), Ману, Пареха (П. Москера, 75), Альбін, Арісменді (Сардінеро, 67).

Попередження: Дані Алвес (2), Ката Діас (25), Вілья (30), П. Москера (87), Хаві (90).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" здобула 25-у перемогу у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua