неділя, 07 листопада 2021 10:21

"Реал" переграв "Райо Вальєкано"

Карім Бензема претендує на "Золотий м'яч" . "Фото: Reuters

У Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" у матчі 13-го туру Примери суперник донецького "Шахтаря" у Лізі чемпіонів "Реал" приймав "Райо Вальєкано".

Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 2:1. На 14-й хвилині Тоні Кроос вивів господарів уперед, відкривши рахунок.

А на 38-й хвилині Карім Бензема подвоїв перевагу "Реала".

"Райо Вальєкано" відіграв один м'яч на 76-й хвилині, відзначився Фалькао. Але на більше сил гостям не вистачило, хоча наприкінці вони були близькі до того, щоб забити другий м'яч.

"Реал" набрав 27 очок і вийшов на 1-е місце в турнірній таблиці Примери. "Райо Вальєкано" займає 6-е місце, набравши 20 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" переграв "Райо Вальєкано"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua