пʼятниця, 11 січня 2013 19:00

Радванська розгромила Цибулкову у фіналі турніру в Сіднеї

Радванська виграла турнір у Сіднеї з результатом 1890 року. Фото: afp.com

Польська тенісистка Агнешка Радванська, яка займає четверте місце в світовому рейтингу, розгромила 15-ту ракетку світу Домініка Цибулкову зі Словаччини у фіналі турніру в Сіднеї.

Матч закінчився з рахунком 6:0, 6:0, повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA). Востаннє такий результат фінального матчу жіночого турніру в Сіднеї був зафіксований в 1890 році.

23-річна Радванська завоювала дев'ятий титул в кар'єрі. У 2013 році польська спортсменка виграла вже два турніри - до Сіднея Радванська перемогла в новозеландському Окленді.

Турнір у Сіднеї для багатьох тенісисток був етапом підготовки до Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open) - першому в 2013 році турніру серії "Великого шолома". У першому колі Australian Open Радванська зіграє з Бояною Бобушіч з Австралії.

Зараз ви читаєте новину «Радванська розгромила Цибулкову у фіналі турніру в Сіднеї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua