пʼятниця, 08 травня 2009 11:42

"Вердер" зіграє з "Шахтарем" без лідера та бомбардира

Цих хлопців у Стамбулі не побачимо

В ході півфінального матчу Кубка УЄФА між "Гамбургом" і "Вердером" (2:3) арбітр Франк де Блекере з Бельгії показав шість жовтих карток.

Але прихильників "Шахтаря" та українського футболу зацікавлять дві з них.

На 41-ій хвилині жовту картку, яка не дає право зіграти у фіналі Кубка УЄФА в Стамбулі, отримав лідер і плеймейкер "Вердера" Дієго. Роль бразильця в команді складно переоцінити. Тільки в даному матчі він відзначився першим голом і результативною передачею.

А на 90-ій хвилині зовсім необов"язкове попередження заробив португалець Уго Алмейда. Він грає за "Вердер" з 2006 року і за більш ніж 100 матчів встиг вразити ворота суперників 36 разів.

Таким чином, в нападі бременської команди у фіналі Кубка УЄФА на 99% зіграють перуанець Клаудіо Пісарро та швед Маркус Розенберг.