четвер, 26 березня 2009 20:46

"Сокіл" в 11-е став "золотим"

У другому фінальному матчі команда Олександра Сеуканда обіграла броварський "Білий Барс" з рахунком 6:1. Таким чином, досягнувши двох перемог у вирішальній серії "Сокіл" став чемпіоном України 11 раз.

Перший період пройшов за тотальної переваги "соколят", які закинули у ворота суперника три шайби. Відзначилися Литвиненко, Матвійчук і Шафаренко.

У другому періоді "Барсові" вдалося трохи нав"язати боротьбу "Соколові"

У другому періоді "Барсові" вдалося трохи нав"язати боротьбу "Соколові". Внаслідок чого рахунок у грі став 3:1 після точного кидка Буценка.

Втім, Шафаренко ще в другому періоді зміг відновити перевагу киян в три шайби, оформивши дубль.

У третьому періоді воротарям довгий час вдалося утримати ворота на замку, але після пізніх голів героя вечора Шафаренка і Аверкіна, гра завершилася з розгромним рахунком 6:1 на користь киян.

Таким чином, "Сокіл" другий раз поспіль обіграв "Барс" у фінальній серії і достроково завоював 11-й комплект золотих медалей чемпіонату України.

"Сокіл" Київ - "Білий Барс" Бровари - 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)