четвер, 25 жовтня 2007 09:06

"Шахтар" розгромно програв "Мілану". Результати інших матчів Ліги чемпіонів

Услід за київським "Динамо" поразки в Лізі чемпіонів зазнав і донецький "Шахтар". У середу у грі 3 туру "гірники" були розгромлені "Міланом" з рахунком 4:1, завдячуючи "дублям" Джилардіно і Зеєдорфа. Якщо "Шахтар" приїхав до "Мілана" в ролі лідера групи D, то з лідером "россонері" розібрався доволі легко і донецькій команді варто задуматися над тим як грати далі. Схоже, що "гірники" представили собі "Мілан" таким собі невдахою, що програє всім і вся в останні 1,5 місяці.

Утім хибна уява деяких гравців "Шахтаря" про "кризу" переможців Ліги чемпіонів була вщент розтрощена господарями на "Сан-Сіро". Кака в цій грі шматував захист "гірників", а забили лише два гравці - Джилардіно і Зеєдорф, хоча й не без помилок від захисту "Шахтаря" та П`ятова.

Уже на 6 хвилині "Шахтар" пропускає перший гол. Пірло подає кутовий і Джилардіно на лінії воротарського майданчика грає на випередження і ударом головою пробиває у кут воріт - 1:0.

Незважаючи на швидкий гол "Шахтар" намагався щось створити в атаці. Але якщо в Лукареллі щось і виходило, то Брандау відбігав у холосту і в статистиці відзначився лише жовтою карткою за конфлікт з Гаттузо. На 8 хвилині Срна скидає під удар Лукареллі, котрий пробив головою прямо в руки Калачу.

За дві хвилини Кака робить свою першу спробу забити і обігравши П`ятова, який помилився на виході, пробиває і м`яч влучає в штангу.

На 13 хвилині атаку "Мілана" розпочинає Калач, який рукою вкидає м`яч на Джилардіно, що в центральному колі грає в один дотик з Кака, котрий залишив позаду Чигринського і вибіг сам на сам з П`ятовим, але не зумів переграти українця, що перевів м`яч на кутовий. Італійці швидко розіграли стандарт і Зеєдорф навішує у штрафну, де Джилардіно майже в обіймах Кучера зумів пробити головою у верхній кут воріт - 2:0.

Цей гол дуже розлютив Луческу, який змінив Кучера на Хюбшмана, хоча і той став жертвою Кака.

Гра "Шахтаря" у порівнянні з "Міланом" як мінімум, виглядала жалюгідно. Загубилися в матчі Фернандіньо, Ілсіньо і Жадсон, і донецька команда отримала зовсім інше обличчя - безпорадне.

Інколи "Шахтарю" вдавалися атаки, але здебільшого через ті ж самі проблеми "Мілана" в захисті.  На 17 хвилині знову пробиває Лукареллі і Калач на місці.

На 24 хвилині чергова пожежа у штрафній "Шахтаря", коли після помилки П`ятова на виході, пробивав Амброзіні, але Андрій встиг повернутися у ворота і забрати м`яч в руки.

За 10 хвилин до закінчення першого тайму "Шахтар" забігав більш осмислено і стали з`являтися моменти. Після ударів Левандовського та Брандау у гру довелося вступати Калачу.

Під завершення першого тайму ледве не забив Оддо, але, мабуть, вирішив завести м`яч у ворота і Чигринський зумів вибити м`яч на кутовий.

На початку другої 45-хвилинки Луческу чомусь вирішив не змінювати "дубового" Брандау і взагалі обійшовся без замін. Не було замін і в "Мілана", але в них є Кака. На 47 хвилині бразилець як ніж по маслу проходить трьох гравців "Шахтаря" і в штрафній замість удару з 10 метрів, пасує на Джилардіно, який не встигає замкнути простріл.

Крістіано Лукареллі, який на цей матч купив для своїх уболівальників в Італії 170 квитків, зумів порадувати голом. На 51 хвилині Брандау перехопив м`яч в Оддо і вийшовши на побачення з Калачем і, австралієць відбиває удар бразильця, але м`яч відлітає до Лукареллі, котрий з 11 метрів у падінні пробиває під поперечину - 2:1.

На хвилин 5-7 "Шахтар" перехопив ініціативу. Двічі Калачу довелося рятувати свою команду після ударів Фернандінью та Ілсіньою, але це були поодинокі випадки від бразильців, що цього вечора в складі "Шахтаря" "заснули" на "Сан-Сіро".

Після того як не забили гості, продовжив возити "Шахтар" Кака. На 59 хвилині Кака обіграв Чигиринського і увійшов у штрафну і після його удару донеччан рятує штанга. Через 30 секунд вже після удару Зеєдорфа з 16 метрів м`яч від стійки залітає у ворота П`ятова - 3:1. Знову ж таки, чому Зеєдорфу дали обробити м`яч і пробити з меж штрафної Луческу має запитати у своїх гравців і не тільки в Чигринського.

На 69 хвилині П`ятов дає Зеєдорфу в цій грі зробити "дубль". Після подачі кутового П`ятов грає на виході і кулаком відбиває м`яч прямо на ногу Зеєдорфу, який з лінії штрафного майданчика запустити м`яч за спину голкіпера і вже 4:1.

Цей гол остаточно зламав волю до позитивного результату "Шахтаря". Не допомогли надалі "гірникам" ні Кастільо, ні Гладкий, а ось Лукареллі міг забити другий гол, але знову його удар з 13 метрів відбиває Калач, якому в цій грі пророкували провали...

"Мілан" же на цьому не збирався зупинятися. Лише вчасно підставлена нога Чигиринського не дала забити Кака 5 гол, а на 87 хвилині Зеєдорф знову опинився сам на сам з П`ятовим і вже українець ногами відбиває удар гравця "россонері".

Група D

"Мілан" (Італія) - "Шахтар" (Україна) - 4:1 (2:0)
Голи: Джилардіно 6, 14, Зеєдорф 60, 69 - Лукареллі 51.

"Шахтар": П`ятов, Срна, Чигринський, Кучер (Хюбшман 16), Рац, Левандовськи, Фернандіньо, Ілсіньо, Жадсон (Кастільо 60), Брандау (Гладкий 72), Лукареллі.

"Мілан": Калач, Каладзе, Гаттузо, Зеєдорф, Джилардіно (Сержиньо 73), Неста, Фаваллі (Бонера 58), Пірло, Кака, Амброзіні, Оддо.

Попередження: Брандау 21, Гаттузо 21, Амброзіні 45, Фернадіньо 72.

1 Мілан 3 2 0 1 7-4 6
2 Шахтар 3 2 0 1 4-4 6
3 Бенфіка 3 1 0 2 2-3 3
4 Селтік 3 1 0 2 2-4 3
руппа А
Бешикташ - Ліверпуль - 2:1 (1:0)

Гол: 1:0 - Хююпя (16, автогол), 2:0 - Бобо (82), 2:1 - Джеррард (85).

БЕШИКТАШ: Хакан Арікан, Сердар Куртулус (Корай Авчи, 42), Гекхан Зан, Бобо, Дельгадо, Тельо, Сиссе, Ібрагим Узульмез, Сердар Озкан, Алі Тандоган, Ібрагим Тораман.

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейну, Фіннан, Хююпя, Каррагер, Ріїсе, Пеннант, Маськерано, Джеррард, Бабел (Бенаюн, 59), Воронін, Кейт.

24 жовтня. "Інону".

Суддя: Клаус Бо Ларсен (Данія).
Марсель - Порту - 1:1 (0:0)

Гол: 1:0 - Ньянг (69). 1:1 - Лучо Гонсалес (79, пенальті).

МАРСЕЛЬ: Манданья, Фаті, Шейру, Сиссе (Айеу, 88), Зенден (Арраш, 55), Ньянг, Зубар, Кана, Боннар, Вальбуена, Жіве (Тайво, 68).

ПОРТУ: Елтон, Бруну Алвеш, Степан, Паулу Ассунсао, Куарежма, Лучо Гонсалес, Лісандро, Маріано Гонсалес (Елдер Поштіга, 46), Бозінгва, Фусиле, Рауль Мейрелеш (Леандро Ліма, 72).

Попередження: Ньянг (72), Степанов (74), Манданья (78).

24 жовтня. "Велодром".

Суддя: Мануель Мехуто Гонсалес (Іспанія).

Русенборг - Валенсія - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Коні (53), 2:0 - Рісет (61).

РУСЕНБОРГ: Хиршфельд, Странд (Стоор, 86), Коні (Сторфьор, 80), Рісет, Іверсен, Ськ"елбрейд, Теттей, Траоре, Кварме, Сапара, Дорсин.

ВАЛЕНСІЯ: Каньісарес, Альбіоль, Марчена, Альбельда, Марчена (Бараха, 67), Гавілан (Жігич, 67), Ельгера, Хоакин, Сильва, Мігель (Ангуло, 78), Моретті.

Попередження: Траоре (33), Странд (51), Теттей (72).

24 жовтня. "Леркендал".

Суддя: Крейг Томпсон (Шотландія).
Челси - Шальке-04 - 2:0 (1:0)

Гол: 1:0 - Малуда (4), 2:0 - Дрогба (47).

ЧЕЛСИ: Чех, Макелеле, Ессьен (Обкрадай Мікель, 70), Рікардо Карвальо, Лемпард, Д.Коул (Шевченко, 89), Дрогба, Малуда (Калу, 84), Бридж, Паулу Феррейра, Олексій.

ШАЛЬКЕ-04: Нойер, Вестерманн, Бордон, Ернст, Ларсен, Льовенкрандс, Джонс, Асамоа (Ракитіч, 61), Родрігес (Байрамовіч, 82), Рафінья, Гроссмюллер (Азауаг, 77).

Попередження: Джонс (24), Родрігес (57).

Вердер - Лацио - 2:1 (1:0)

Гол: 1:0 - Саного (28), 2:0 - Уго Алмейда (54), 2:1 - Манфредіні (82).

ВЕРДЕР: Візі, Пасанен (Тошич, 46), Налдо, Фріц, Дієго, Саного (Розенберг, 67), Д.Йенсен, Фрінгс, Уго Алмейда, Боровські (Андреасен, 73), Мертезакер.

ЛАЦИО: Баллотта, Стендардо, Коларов, Мутареллі, Дзаурі, Рокки (Тарі, 82), Пандев (Макинва, 69), Мегні (Дель Неро, 51), Мудінгайі, Манфредіні, Бехрамі.

Попередження: Пандев (21), Пасанен (30), Мутареллі (51), Дзаурі (55), Мудінгайі (90).

24 жовтня. "Везерштадіон".

Суддя: Олегаріу Бенкеренса (Португалія).
Реал - Олімпіакос - 4:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Рауль (2), 1:1 - Галлетті (7), 1:2 - Жуліо Сезар (47), 2:2 - Робіньо (68), 3:2 - Робіньо (83), 4:2 - Бальбоа (90+3).

РЕАЛ: Касильяс, Мічел Сальгадо (Ігуаїн, 64), Серхио Рамос, Рауль (Торрес Гомес, 88), Гаго, Робіньо, Марсело, Гуті, ван Ністелрой, Метцельдер, Снейдер (Бальбоа, 82).

ОЛІМПІАКОС: Никополідіс, Пацацоглу, Жуліо Сезар, Столтідіс, Галлетті, Джорджевіч, Рауль Браво (Зевлаков, 75), Антцас, Ледесма (Нунес, 86), Луа Луа (Ковачевіч, 72), Торосидіс.

Попередження: Мічел Сальгадо (29), Джорджевіч (53), Робіньо (65), Пацацоглу (70), Галлетті (75), Антцас (90).

Гол: 1:0 - Оскар Кардосо (87).

БЕНФІКА: Ким, Луїзао, Лео, Оскар Кардосо, Кацураніс, Руй Кошта, Максі Перейра, Бінья, Бергиссио (Аду, 62), Нуну Ассиш (Ді Марія, 62), Крістіан Родрігес (Фернандес, 84).

СЕЛТІК: Боруц, Нейлор, Колдуелл, Браун, Донаті (Сно, 63), Ярошик, Хартлі, Киллен (Макдональд, 74), Кеннеді, Макманус, Макгиді.

Попередження: Макгиді (28), Киллен (55), Хартлі (72), Ді Марія (90).

24 жовтня. "Та Луш".

Суддя: Массимо Бусакка (Швейцарія).
Мілан - Шахтар - 4:1 (2:0)

Гол: 1:0 - Джілардіно (6), 2:0 - Джілардіно (14), 2:1 - Лукареллі (51), 3:1 - Зєєдорф (62), 4:1 - Зєєдорф (69).

МІЛАН: Калач, Каладзе, Гаттузо, Зєєдорф, Джілардіно (Сержіньо, 85), Неста, Фаваллі (Бонера, 61), Пірло, Кака, Амброзіні (Емерсон, 83), Оддо.

ШАХТАР: Пятов, Кучер (Гюбшман, 17), Фернандіньо, Жадсон (Кастільо, 63), Ілсиньо, Льовандовські, Брандао (Гладкий, 75), Рац, Чигрінській, Срна, Лукареллі.

Попередження: Брандао (20), Гаттузо (20), Амброзіні (45), Лукареллі (69), Фернандіньо (74).

Штутгарт - Ліон - 0:2 (0:0)

Гол: 0:1 - Фабіо Сантос (60), 0:2 - Бензема (70).

ШТУТГАРТ: Шефер, Осоріо, Таши, Фернанду Мейра, Пардо, Майсснер (Хедіра, 62), Фарнеруд, Баштюрк (Евертон, 71), Хильберт, Гомес, Какау.

ЛІОН: Веркутр, Гроссо, Ревейер, Ськілаччи, Андерсон, Фабіо Сантос, Чельстрем, Бен-Арфа (Кейта, 74), Жуніньо Пернамбукано, Бензема (Бодмер, 84), Гову (Клерк, 85).

Попередження: Чельстрем (30), Хильберт (42), Хедіра (64), Веркутр (75), Какау (76).

23 жовтня. "Готліб Даймлер".

Суддя: Лусиліу Кортес Батішта (Португалія).
Рейнджерс - Барселона - 0:0 (0:0)

РЕЙНДЖЕРС: Макгрегор, Хаттон, Куельяр, Уейр, Папач, Ново (Біслі, 72), Адам, Фергюсон, Томпсон, Маккаллох, Кузен.

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Тюрам, Міліто, Пуйоль, Абідаль, Іньеста, Хаві, Гудьонсен, Месси, Анрі (дос Сантос, 82), Роналдіньо.

Попередження: Міліто (48), Папач (50), Абідаль (63), Уейр (72).

Група F
Динамо До - манчестер Юнайтед - 2:4 (1:3)

Голи: 0:1 - Фердинанд (10), 0:2 - Руні (18), 1:2 - Діого Рінкон (34), 1:3 - Кріштіану Роналду (41), 1:4 - Кріштіану Роналду (68, пенальті), 2:4 - Бангура (78).

ДИНАМО: Шовковській, Гавранчич, Діакате, Гиоане (Белькевіч, 46), Юссуф, Несмачний, Гусев, Корреа (Ротань, 83), Діого Рінкон, Бангура, Шацких (Мільовській, 46).

МЮ: ван дер Сар (Кушчак, 80), Браун, Фердинанд, Відіч, О"ши, Андерсон, Флетчер, Кріштіану Роналду, Гиггз (Симпсон, 80), Руні, Тевес (Нанні, 73).

Попередження: Діакате (31).

23 жовтня. "Олімпійський".

Суддя: Віктор Кассаї (Угорщина).
Рому - Спортінг - 2:1 (1:1)

Голи: 1:0 - Жуан (15), 1:1 - Лієдсон (18), 2:1 - Вучиніч (70).

Нереалізований пенальті: Мансині (48, воротар).

РОМУ: Доні, Пануччи, Мексес, Жуан, Тонетто, де Росси, Пісарро, Кассетті, Мансині (Синсиньо, 87), Жюлі (Бриги, 73), Тотті (Вучиніч, 35).

СПОРТІНГ: Тіагу, Абел, Тонел, Мігел Велозу, Ронні (Пуровіч, 77), Моутінью, Вукчевіч (Паредес, 71), Романьолі, Лієдсон, Ізмайлов (Селсиньо, 81), Джало.

Попередження: Кассетті (44), Тонел (47), Вучиніч (71), Моутінью (87), Жуан (90).

Севілья - Стяуа - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Кануте (5), 2:0 - Луіс Фабіано (17), 2:1 - Петрові (64).

СЕВІЛЬЯ: Палоп, Моськера, Драгутіновіч, Даніел Алвес, Адріано, Навас, Поульсен, Сейду Кейта, Капіж (Марті, Капіж, 85), Луіс Фабіано, Кануте (Ренато, 71).

СТЯУА: Запата, Гоян, Рада, Петрові, Діке (Бадя, 46), Емегара, Николіце, Марін, Якоб (Захара, 71), Кройтору, Сурду (Няга, 46).

Попередження: Марін (6), Кейта (33), Адріано (44), Кройтору (75), Захара (84).

23 жовтня. "Рамон Санчес Пісхуан".

Суддя: Роберто Розетті (Італія).
Арсенал - Славія - 7:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Фабрегас (5), 2:0 - Губачек(24, автогол), 3:0 - Уолкотт (41), 4:0 - Гліб (51), 5:0 - Уолкотт (55), 6:0 - Фабрегас (58), 7:0 - Бендтнер (89).

АРСЕНАЛ: Альмунія, Санья, Коло Турі, Галлас, Кліши, Ебуе, Фабрегас, Фламіні (Джілберто, 63), Гліб (Росицки, 63), Адебайор (Бендтнер, 63), Уолкотт.

СЛАВІЯ: Ваняк, Крайчик, Сухі, Губачек, Пуділ, Шенкержік, Кравець, Таварес (Белаїд, 63), Калівода (Яблонські, 46), Івана (Волешак, 56), Влчек.

Попередження: Фламіні (11), Кліши (52), Гліб (59), Волешак (71).

4     Стяуа     3     0     0     3     2-5     0

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромно програв "Мілану". Результати інших матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua