субота, 05 грудня 2009 18:48

"Оболонь" зіпсувала свято "Металісту"

Харківський "Металіст" зазнав поразки на своєму полі від київської "Оболоні" - 0:1.

Кривдником "Металіста" став Андрій Варанков, який замкнув передачу Мірошниченка з лівого флангу на 62-й хвилині матчу.

Додамо, що на 32-й хвилині поєдинку пенальті у ворота "Оболоні" не зміг реалізувати Жажа.

Харків"яни не змогли піднести подарунок президентові клубу Олександру Ярославському на його 50-річчя. Команда програла перший же матч на офіційно відкритому після реставрації стадіоні "Металіст".

"Металіст" - "Оболонь" 0:1

Гол: Варанков, 62

Нереалізований пенальті: Жажа, 32

"Металіст": Горяїнов, Обрадович, Березовчук, Гуйє, Бордіян (Слюсар, 89), Валяєв, Олійник, Едмар, Рикун (О. Єрьоменко, 65), Девіч (Зезе, 60), Жажа

"Оболонь": Бойко, Конюшенко (Мірошниченко, 52, Комленок, 74), Лень, Васильєв, Лозинський, Кіцута, Рожок, Валеєв, Морозюк, Сибіряков (Іващенко, 71), Варанков

Попередження: Едмар - Лень, Васильєв