субота, 05 грудня 2009 15:12

Юссуф приніс "Динамо" перемогу над "Чорноморцем"

Київське "Динамо" на виїзді обіграло одеський "Чорноморець" з рахунком 0:1. Єдиний гол на 88-й хвилині матчу забив Юссуф.

"Арсенал" не зміг обіграти "Зорю" - 1:1. Рахунок відкрив на 33-й хвилині Воробей, красиво реалізувавши штрафний. Однак на 61-й хвилині Лазарович відновив рівновагу.

Прем"єр-ліга, 16-й тур

"Чорноморець" - "Динамо" - 0:1

Гол: Юссуф (88).

"Чорноморець": Руденко, Гришко (С. Мельник, 64), Ващук, Шандрук, Федорів, Левіга, Бондаренко, Бідненко, Ребенок, Балашов (Якименко, 69), Мельо.

"Динамо": Шовковський, Єрьоменко, Юссуф, Алмейда, Маграо, Вукоєвич, Михалик (Кравець, 65), Нінкович (Гіоане, 76), Шевченко, Мілевський, Ярмоленко (Гусєв, 82).

Попереджені: Ребенок (7), Вукоєвич (60), Єрьоменко (72).

"Арсенал" - "Зоря" - 1:1

Голи: Воробей (33) - Лазарович (61)

"Арсенал": Рева, Данилов, Шершун, Матюхін, Романчук, Грицай, Єщенко, Хомин, Закарлюка (Жоземар, 74), Воробей, Мазілу (Симоненко, 77)

"Зоря": Комарицький, Волков (Городов, 57), Омоко, Курилов. Мелікян, Мілько, Скоба, Каменюка, Шевчук (Колесниченко, 60), Антонов, Лазарович (Малий, 89)

Попередження: Єщенко (10), Хомин (52) - Городов (68)

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Юссуф приніс "Динамо" перемогу над "Чорноморцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua