пʼятниця, 15 січня 2010 17:46

"Металіст" обіграв узбекський клуб

15 січня харківський "Металіст" провів другий контрольний матч на тренувальному зборі у ОАЕ. Підопічні Мирона Маркевича зустрічалися з командою "Насаф" з Узбекистану.

Харків"яни відкрили рахунок на 15-й хвилині. Антонов переграв опонента, вийшов на ворота і точно пробив. У час, що залишився до кінця тайму, команди створили ще кілька моментів, зокрема Рикун кілька разів гострими пасами виводив партнерів на удар, проте рахунок не змінився.

Другий тайм проходив з перевагою харківської команди. Непогані моменти були у Зезе і Барилко, але воротарі знову були на висоті, і матч закінчився з тим же рахунком, 1:0.