пʼятниця, 30 жовтня 2009 09:05

"Інтер" обіграв "Палермо" з хокейним рахунком (ВІДЕО)

Міланський "Інтер" здобув впевнену перемогу над "Палермо" у матчі 10-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Зустріч пройшла в четвер у Мілані і завершилася з рахунком 5:3 (4:0) на користь господарів поля. У складі переможців по два м"ячі забили Ето"О (7-а і 34-та хвилини) і Маріо Балотеллі (34, 42). П"ятий м"яч у ворота "Палермо" на 83-й хвилині забив Дієго Міліто.

У гостей дублем відзначився Фабріціо Мікколі (49, 67). Автором ще одного голу став Абель Ернандес (61).

У турнірній таблиці чемпіонату Італії "Інтер" з 25 очками займає перше місце. На другому рядку знаходиться "Ювентус" (21), замикає першу трійку "Сампдорія" (20).

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" обіграв "Палермо" з хокейним рахунком (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua