субота, 25 вересня 2010 15:54

"Іллічівець" і "Севастополь" забили шість м"ячів на двох (ВІДЕО)

Маріупольський "Іллічівець" перервав серію невдач і здобув вольову перемогу в матчі з "Севастополем". Господарі цілком могли програти і в цьому поєдинку, якби кримчани реалізували хоча б частину своїх можливостей. Однак до перерви у гостей відзначився лише Левандовський, якому через три хвилини відповів Ярошенко.

Зате після перерви маріупольці продемонстрували суперникові переваги якісного підходу до реалізації своїх моментів.

Чемпіонат України

11-й тур

"Іллічівець" - "Севастополь" 4:2 (1:1)

Голи: Левандовський, 26 (пенальті) (0:1); Ярошенко, 29 (1:1); Пуканич, 54 (2:1); Яценко, 59 (3:1); Антонов, 90 (4:1); Ківа, 92 (4:2)

"Іллічівець": Романенко, Савін, Яворський, Чучман, Яценко (Мельник 71), Пуканич (Самусіовас 82), Ярошенко, Тищенко, Насибулін (Кривошеєнко 46), Козоріз, Антонов

"Севастополь": Сокоренко, Шевелюхін, Шандрук, Левандовский, Болохан, Бредун, Салхі, Ференчак (Култишев 73), Зборовський (Дуляй 46), Нено (Ківа 56), Агахова
За матеріалами Террикон
Зараз ви читаєте новину «"Іллічівець" і "Севастополь" забили шість м"ячів на двох (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua