четвер, 30 грудня 2010 10:35

"Челсі" перервав безвиграшну серію: результати 20-го туру АПЛ

Обігравши у матчі 20-го туру чемпіонату Англії "Болтон" (1:0), "Челсі" перервав 6-матчеву серію поразок.

До цього підопічні Карло Анчелотті перемагали в чемпіонаті Англії ще 10 листопада, коли вдома були сильнішими від "Фулхема" (1:0).

Після цього "Челсі" тричі зіграв внічию (з "Ньюкаслом", "Евертоном" і "Тоттенхемом" - по 1:1) і тричі поступився ("Сандерленду" - 0:3, "Бірмінгему" - 0:1 і "Арсеналу" - 1:3).

"Арсенал" втратив можливість наздогнати лідерів прем'єр-ліги в особі "Манчестер Сіті" і "Манчестер Юнайтед", так як автогол Себастьєна Скіллачі наприкінці поєдинку з "Віганом" позбавив "канонірів" перемоги.

"Ліверпуль" зазнав чергової невдачі - вдома програв з рахунком 0:1 "Вулверхемптону", який до четверга займав останнє місце в чемпіонаті. Єдиний гол на 56-й хвилині забив Стівен Уорд. В результаті команда Міка Маккарті залишила самий низ турнірної таблиці, а "Ліверпуль" залишився 12-м.

20-й тур

Тоттенхем - Ньюкасл - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Леннон (57), 2:0 - Бейл (81).

Вилучення: Кабуль, 65 (Тоттенхем).

Манчестер Сіті - Астон Вілла - 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Балотеллі (8, пенальті), 2:0 - Лескотт (13), 3:0 - Балотеллі (27), 4:0 - Балотеллі (55, пенальті).

Вест Бромвіч - Блекберн - 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Калинич (3), 1:1 - Томас (17), 1:2 - Калинич (53), 1:3 - Діуф (62).

Вилучення: Калинич, 64 (Блекберн), Тамаш, 87 (Вест Бромвіч).

Сандерленд - Блекпул - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Кемпбелл (50), 0:2 - Кемпбелл (90).

Сток Сіті - Фулхем - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Бейрд (4), 0:2 - Бейрд (10).

Вест Хем - Евертон - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Хібберт (16, автогол), 1:1 - Коулмен (42).

Бірмінгем - Манчестер Юнайтед - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Бербатов (58), 1:1 - Бойєр (90).

МЮ: ван дер Сар, Рафаел, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Каррік, Андерсон (Флетчер, 73), Д. Гібсон (Х. Ернандес, 90), Гіггз, Руні, Бербатов.

Челсі - Болтон - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Малуда (61).

"Челсі": Чех, Босінгва (Феррейра, 90), Іванович, Террі, Е. Коул, Ессьєн, Рамірес, Лемпард, Малуда, Дрогба, Анелька (Калу, 90).

Віган - Арсенал - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 - Уотсон (18, пенальті), 1:1 - Аршавін (39), 1:2 - Бендтнер (44), 2:2 - Скілаччі (81, автогол).

Вилучення: Нзогбія, 78 (Віган).

Ліверпуль - Вулверхемптон - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Уорд (56).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Кіріякос, Шкртел, Конческі (Ф. Ауреліо, 74), Мейрелеш (Дж.Коул, 73), Лукас, Джеррард, Кюйт, Нгог (Бабел, 62), Торрес.

Снайпери: Бербатов (Манчестер Юнайтед) - 14, Тевес (Манчестер Сіті) - 12, Керролл (Ньюкасл) - 11, Кейхілл (Евертон), Елмандер (Болтон) - по 9, Малуда (Челсі), Насрі (Арсенал), Нолан ( Ньюкасл), ван дер Варт (Тоттенхем) - по 8.

За матеріалами Sports.ru, UEFA

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" перервав безвиграшну серію: результати 20-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua