середа, 29 грудня 2010 11:21

"МЮ" втратив очки в матчі з "Бірмінгемом", "МанСіті" розгромив "Астон Віллу"

Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" втратив два очки в матчі 20-го туру англійської прем'єр-ліги проти "Бірмінгема" (1:1).

Команда Алекса Фергюсона не змогла втримати перевагу в рахунку, здобуту завдяки точному удару форварда Дімітара Бербатова на 58-й хвилині матчу. Вони пропустили гол від півзахисника "Бірмінгема" Лі Бойєра на останній хвилині основного часу.

Таким чином, у двох манчестерських команд - "Юнайтед" і "Сіті", які ділять лідерство - 38 очок в турнірній таблиці, але у "МЮ" є дві гри в запасі.

Нагадаємо, футболісти "Манчестер Сіті" вдома здобули розгромну перемогу над "Астон Віллою" (Бірмінгем) і вийшли на першу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату англійської прем'єр-ліги.

Матч, що відбувся на полі стадіону "Сіті оф Манчестер", завершився з рахунком 4:0 на користь "городян". Хет-трик оформив 20-річний італійський форвард ганського походження Маріо Балотеллі, який двічі реалізував пенальті (на 8-й і 55-й хвилинах), а на 27-й хвилині забив з гри. Ще один м'яч записав на свій рахунок Джолеон Лескотт (13).

"Тоттенхем" вдома взяв гору над "Ньюкаслом" з рахунком 2:0, завдяки голам Аарона Леннона (57) і Гарета Бейла (81).

20-й тур

Тоттенхем - Ньюкасл - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Леннон (57), 2:0 - Бейл (81).

Вилучення: Кабуль, 65 (Тоттенхем).

Манчестер Сіті - Астон Вілла - 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Балотеллі (8, пенальті), 2:0 - Лескотт (13), 3:0 - Балотеллі (27), 4:0 - Балотеллі (55, пенальті).

Вест Бромвіч - Блекберн - 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Калинич (3), 1:1 - Томас (17), 1:2 - Калинич (53), 1:3 - Діуф (62).

Вилучення: Калинич, 64 (Блекберн), Тамаш, 87 (Вест Бромвіч).

Сандерленд - Блекпул - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Кемпбелл (50), 0:2 - Кемпбелл (90).

Сток Сіті - Фулхем - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Бейрд (4), 0:2 - Бейрд (10).

Вест Хем - Евертон - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Хібберт (16, автогол), 1:1 - Коулмен (42).

Бірмінгем - Манчестер Юнайтед - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Бербатов (58), 1:1 - Бойєр (90).

МЮ: ван дер Сар, Рафаел, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Каррік, Андерсон (Флетчер, 73), Д. Гібсон (Х. Ернандес, 90), Гіггз, Руні, Бербатов.

Челсі - Болтон

29 грудня. 21.45.

Віган - Арсенал

Ліверпуль - Вулверхемптон

29 грудня. 22.00.

За матеріалами Sports.ru, РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" втратив очки в матчі з "Бірмінгемом", "МанСіті" розгромив "Астон Віллу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua