субота, 16 січня 2010 10:42

"Баварія" здобула впевнену перемогу над "Хоффенхаймом"

Мюнхенська "Баварія" виграла у "Хоффенхайма" у 18-му турі чемпіонату Німеччини з футболу, який відновився після перерви.

Поєдинок на "Альянц Арені" завершився з рахунком 2:0 на користь господарів. Мюнхенці вийшли вперед на 35-й хвилині, коли Мартін Демікеліс перший встиг до м"яча, який відскочив після подачі з лівого флангу у виконанні Бастана Швайнштайгера - невдало в центрі своєму штрафному зіграв головою захисник "Хоффенхайма" Йосип Шимуніч.

Другий м"яч у ворота гостей залетів на 86-й хвилині після точного удару Мирослава Клозе з передачі Марка ван Боммеля.

Анатолій Тимощук вийшов на 90-й хвилині матчу, замінивши автора гольової передачі ван Боммеля.

Тепер в активі "Баварії" 36 очок після 18 матчів, на один бал від підопічних Луї ван Гаала відстає леверкузенський "Байєр", який провів 17 матчів, на два - "Шальке" (17).

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" здобула впевнену перемогу над "Хоффенхаймом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua