субота, 22 травня 2010 12:18

"Азовмаш" переміг "Будівельник" у першому матчі фіналу Суперліги

Стартувала фінальна серія Суперліги. "Азовмаш", який зайняв тільки шосте місце за підсумками регулярного чемпіонату, приголомшив "будівельників" вже в дебюті.

Переважно зусиллями Каррі і Хауса гості пішли у невеликий відрив, що дозволило їм виграти спочатку чверть, а потім і всю першу половину.

Після великої перерви "Будівельник" зробив відчайдушну спробу врятувати ситуацію, і в якийсь момент скоротив відставання до трьох очок. Але на цьому успіхи киян і закінчилися.

Підопічні Сергія Заваліна знову організували відрив і на цей раз наблизитися до себе господарям вже не дозволили. 80:68 - переконлива перемога "Азовмаша".

Друга гра фінальної серії відбудеться також у Києві 23 травня.

Суперліга.

Фінал

"Будівельник" - "Азовмаш" - 68:80 (9:16, 20:24, 28:22, 11:18)

Б: Ель-Амін (14), Дроздов (13), Анісімов (12 + 9 підбирань), Зіммерман (10).

А: Хаус (25 + 8 підбирань), Каррі (22), Різвіч (16).

За матеріалами Суперліга, Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Азовмаш" переміг "Будівельник" у першому матчі фіналу Суперліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua