понеділок, 23 липня 2012 01:12

Після "Челіка" донецький "Металург" програв "Зорі"

Матч у Донецьку закінчився з рахунком 2:1 на користь "Зорі" ФОТО: metallurg.donetsk.ua

Луганська "Зоря" здобула виїзну перемогу над донецьким "Металургом" з рахунком 2:1 в матчі другого туру української прем'єр-ліги.

Уже на дев'ятій хвилині зустрічі Любенович відкрив рахунок в матчі, перекинувши м'яч через стінку зі штрафного удару.

На 31-й хвилині донецька команда зуміла відновити паритет: Соарес вийшов один на один з воротарем Козаченком і відправив м'яч точно в дальній нижній кут воріт "Зорі".

За дев'ять хвилин до закінчення поєдинку "Зоря" реалізувала контратаку: Козаченко почав атаку своєї команди, яка закінчилася результативним виходом Галюзи на побачення з Бандурою.