субота, 05 червня 2021 08:49

Північна Македонія розтрощила Казахстан

Північна Македонія продемонструвала Україні майстер-клас. Фото: gol.mk

Суперник збірної України в груповому етапі Євро-2020 збірна Північної Македонії провела товариську зустріч. Удома македонці розгромили збірну Казахстану – 4:0.

Господарі відкрили рахунок із пенальті на 35 хвилині, а в другому таймі забили ще тричі.

Україна гратиме зі збірною Північної Македонії в другому турі групового етапу чемпіонату Європи. Матч відбудеться 17 червня в Бухаресті.

Зі збірною Казахстану наша команда зустрічалася 31 березня в рамках відбору до Кубка світу-2022. Матч у Києві завершився унічию – 1:1. Вболівальники і фахівці назвали цей результат провалом.

Зараз ви читаєте новину «Північна Македонія розтрощила Казахстан». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua