понеділок, 03 жовтня 2011 10:06

Переможний дубль Вороніна, нічия "Спартака": результати 26-го туру РПЛ

Московський "Спартак" зіграв внічию з "Зенітом" у центральному матчі 26 туру чемпіонату Росії з футболу.

Зустріч закінчилася з рахунком 2:2. Рахунок у матчі відкрили господарі - на 22-й хвилині Еменіке точним ударом замкнув комбінацію за участю Макгіді і Демі де Зеува. Відігратися "Зеніту" вдалося в самому кінці першого тайму - гол забив Данні. Після цього, за три хвилини до свистка, захисник "Спартака" Ніколас Пареха отримав другу жовту картку і був вилучений.

На самому початку другого тайму "Зеніт" вийшов вперед завдяки голу Кержакова. Відігратися "Спартаку" вдалося лише на 80-й хвилині - гол з передачі Макгіді забив Веллітон, який вийшов на заміну на 55-й хвилині гри.

Після цього матчу "Зеніт" зберіг за собою перше місце в чемпіонаті з 53 очками. "Спартак", у якого 46 очок, залишився на четвертому місці.

У неділю, 2 жовтня, в чемпіонаті Росії також відбувся матч "Томь" - "Рубін" (0:2). Пізніше "Анжі" вдома поступився "Локомотиву" (0:1). У свою чергу в поєдинку "Кубань" - ЦСКА забитих м'ячів не було.

Не можна не відзначити також перемогу московського "Динамо" над "Краснодаром" (2:1). Три очки москвичам приніс дубль українця Андрія Вороніна.

Чемпіонат Росії, 26-й тур

Томь - Рубін - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Боккетті (51), 0:2 - Боккетті (84).

Спартак - Зеніт - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Анюков (22, автогол), 1:1 - Данні (39), 1:2 - Кержаков (46), 2:2 - Веллітон (80).

Кубань - ЦСКА - 0:0 (0:0, 0:0)

Анжі - Локомотив - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Кайседо (5).

Терек - Спартак Нальчик - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Мітрішев (18).

Ростов - Крилья Совєтов - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Смольников (86).

Волга НН - Амкар - 0:0 (0:0, 0:0)

Динамо - Краснодар - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Шіпіцін (29), 1:1 - Воронін (32), 2:1 - Воронін (75).

ДИНАМО: Шунін, Риков, Ломіч, Фернандес, Вілкшир, Юсупов (Місімовіч, 70), Нехайчик (Кокорін, 64), Семшов, Самедов, Кураньї (Сапета, 90), Воронін

За матеріалами Лента.ру, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Переможний дубль Вороніна, нічия "Спартака": результати 26-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua