неділя, 18 квітня 2010 16:32

Нічия з донецьким "Металургом" стала п"ятою для "Чорноморця"

У матчі 26-го туру одеський "Чорноморець" здобув архіважливу з точки зору виживання в Прем"єр-лізі нічию в домашньому матчі з донецьким "Металургом" - 1:1.

Рахунок у матчі відкрили гості. На 25-й хвилині Маріо Сержіо видав відмінний пас на Мгуні, який в падінні головою відправив м"яч у ворота.

У свою чергу "моряки" відігралися наприкінці поєдинку. Пінеда виявився першим на добиванні після потужного удару Балашова.

В останні п"ять хвилин команди обмінялися гольовими моментами, але Балашов не потрапив по воротах, а удар Сержіо блокувала поперечина. Рахунок так і не змінився до кінця зустрічі. Це вже п"ята нічия поспіль для "Чорноморця".

Чемпіонат України

26-й тур

"Чорноморець" - "Металург" Д - 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Мгуні (25), 1:1 - Пінеда (80)

Чорноморець: Паст, Федорів, Шандрук, Лео Матос, Левіга (Пінеда, 67, Колесніченко, 83), Сауседо, Міна, Владов (Балашов, 51), Ребенок, Пономарьов, Гришко

Металург Д: Непогодов, Маріо Сержіо, Чечер, Воловик, Шина (Боавентура, 46), Прийма, Янков, Кінгслі (Танаса, 90), Мхітарян, Годін (Зе Соарес, 70), Мгуні

Попередження: Левіга (51), Міна (90)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Нічия з донецьким "Металургом" стала п"ятою для "Чорноморця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua