вівторок, 10 вересня 2019 20:41

Молодіжна збірна розгромила Мальту у кваліфікації до Євро-2021

Назарій Русин записав на свій рахунок гол та асист у матчі проти Мальти

Сьогодні в Запоріжжі відбувся поєдинок між молодіжними збірними України та Мальти в рамках відбору до Євро-+2021. Команда Руслана Ротаня відсвяткувала розгромну перемогу з рахунком 4: 0.

Рахунок в матчі на 17-й хвилині відкрив форвард "Маріуполя" Дмитро Топалов. Практично відразу за його безпосередньої участі України подвоїла перевагу - Топалов асистував Назарію Русину.

Україна зробила рахунок розгромним вже на 40-й хвилині - Русин ассистом допоміг відзначитися партнеру по луганської "Зорі" Богдану Леднева. Точка в матчі була поставлена ​​на 83-й хвилині, коли забив Георгій Цітаішвілі.

Як підсумок, Україна Ю-21 набрала свої перші очки в кваліфікації - початку ж вона відбір з сенсаційної домашньої поразки від Фінляндії (0: 2).

Наступний свій матч команда Руслана Ротаня проведе 10 жовтня на виїзді проти Румунії.

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна розгромила Мальту у кваліфікації до Євро-2021». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua