понеділок, 06 квітня 2009 12:33

"Мілан" розбив "Лечче" 2:0 (ВІДЕО)

У матчі 30-го туру італійської Серії А "Мілан" приймав на своєму полі "Лечче" (2:0).

Не дивлячись на те, що господарі володіли перевагою впродовж усього матчу, і періодично загрожували воротам "Лечче", справитися з обороною гостей і голкіпером Бенуссі, який провів чудовий матч їм не вдавалося. Ні Пато, ні Індзагі, ні Роналдіньо, які намагалися "розмочити" ворота "Лечче" зробити це так і не змогли.

І лише на першій хвилині компенсованого часу Філіп Сендерос змусив Бенуссі капітулювати, вирвавши перемогу для своєї команди. А Філіппо Індзагі вже на третій доданій хвилині закріпив успіх, забивши другий гол.

Після цієї перемоги "Мілан" з 58 очками займає третє місце, а "Лечче" з 24 очками на передостанній 17 строчці.

Склади команд:
Турнірна таблиця:
Відео матчу:

livesport.ru, telesport.ru, liveresult.ru

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" розбив "Лечче" 2:0 (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua