пʼятниця, 07 січня 2022 08:32

"Мілан" переміг команду Моуріньйо

Рафаел Леау виступає за "Мілан" третій сезон Фото: Gettyimages.com

У матчі 20-го туру чемпіонату Італії "Мілан" на домашньому стадіоні обіграв "Рому" - 3:1.

На початку матчу Олів'є Жиру реалізував пенальті та вивів "россонері" вперед. За кілька хвилин Жуніор Мессіас подвоїв перевагу "червоно-чорних".

Наприкінці першого тайму Таммі Абрахам скоротив відставання в рахунку.

Всі спроби команди Жозе Моуріньйо відігратися у другому таймі виявилися марними. Натомість забили господарі – Рафаель Леау встановив остаточний рахунок у матчі реалізувавши вихід на ворота суперника.

У компенсований час Златан Ібрагімович міг доводити рахунок до розгромного, але не зміг реалізувати пенальті.

Римляни закінчували гру вдев'ятьох: спочатку друге попередження отримав Рік Карсдорп, а в компенсований час був вилучений Джанлука Манчіні.

"Мілан" набрав 45 очок і наблизився на відстань одного пункту до "Інтера", який повинен здобути технічну перемогу за матч з "Болонею", що не відбувся. "Рома" – на сьомій позиції.

В іншому матчі туру "Ювентус" та "Наполі" не змогли виявити сильнішого -1:1.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" переміг команду Моуріньйо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua