субота, 11 травня 2013 15:54

Марія Шарапова та Серена Вільямс розіграють титул у Мадриді

Росіянка Марія Шарапова вийшла у фінал тенісного турніру в Мадриді, призовий фонд якого перевищує 5,1 мільйона доларів.

У півфінальному матчі у суботу Шарапова у двох партіях з рахунком 6:4, 6:3 взяла гору над сербкою Аною Іванович, (16-й номер посіву). Для перемоги другій ракетці світу знадобилася 1 година 17 хвилин.

У фіналі Шарапова побореться з першою ракеткою змагань Сереною Вільямс. Торік у Мадриді тенісистки зустрілися між собою на стадії чвертьфіналу, де сильнішою виявилася Вільямс-молодша (6:1, 6:3). Шарапова не вигравала у Серени з 2004 року. Рахунок особистих зустрічей тенісисток становить 12-2 на користь американки, повідомляє "Р-Спорт".