понеділок, 03 вересня 2012 13:23

"Локомотив" виграв московське дербі, "Рубін" "потонув" у "Тереку": результати 7-го туру РПЛ

Московський "Локомотив" виграв у "Спартака" в заключному матчі сьомого туру чемпіонату Росії з футболу, повідомляється на сайті Російської футбольної прем'єр-ліги. Зустріч, що проходила 2 вересня на стадіоні "Локомотив", закінчилася з рахунком 2:1 на користь залізничників.

Рахунок у матчі відкрили гості - вже на 8-й хвилині швидкий гол вдалося забити Кирилу Комбарову, який скористався точною передачею Артема Дзюби. Мінімальну перевагу в рахунку спартаківці зберегли до перерви.

У другому таймі, однак, "Локомотиву" вдалося змінити хід зустрічі. Спочатку на 61-й хвилині рахунок зрівняв новачок команди сенегальський форвард Дамі Н'Дойе, а потім на 67-й хвилині залізничників вивів вперед Роман Павлюченко, який вийшов на заміну на самому початку тайму. Обидва голи було забито після розіграшу стандартних положень.

Завдяки перемозі "Локомотив" обійшов "Спартак" у турнірній таблиці і після сьомого туру посідає п'яте місце з 13 очками. У "Спартака" залишилося 12 очок, він змістився з шостого місця на сьоме.

Лідирує в чемпіонаті Росії пітерський "Зеніт", у якого 16 очок. Стільки ж очок має "Терек", що йде на другому місці.

Чемпіонат Росії, 7-й тур

Краснодар - ЦСКА 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 60 Муса.

Динамо - Кубань 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 45 Нобоа, 1:1 - 65 Фідлер, 1:2 - 90 Озбіліз.

Крилья Совєтов - Анжи 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 26 Самба, 0:2 - 56 Траоре, 1:2 - 83 Себальос.

Локомотив - Спартак 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 6 Д. Комбаров, 1:1 - 60 Н'Дойе, 2:1 - 66 Павлюченко.

Мордовія - Зеніт 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 25 Зирянов, 0:2 - 55 Кержаков, 0:3 - 63 Кержаков.

Рубін - Терек 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 13 Н'Дуассель, 1:1 - 68 Рондон, 1:2 - 85 Мітрішев.

Волга НН - Ростов 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 9 Блатняк, 1:1 - 87 Сапогів.

Аланія - Амкар 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 35 Ігнатович, 1:1 - 70 Прішкін.

За матеріалами Лента.ру, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Локомотив" виграв московське дербі, "Рубін" "потонув" у "Тереку": результати 7-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua