пʼятниця, 16 березня 2012 09:03

Ліга Європи. Манчестер залишився за бортом. Результати матчів-відповідей 1/8 фіналу

Матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи пройшли без особливих сенсацій. Обидва манчестерських клуби показали своє ставлення до цього турніру, поступившись дорогою до чвертьфіналу скромним "Атлетіко" і "Спортінгу". Німецькі клуби на своєму полі показали клас, розгромивши суперників. При цьому Хунтелаар відзначився хет-триком.

"Атлетіко" на виїзді ще раз переграв "Бешикташ", а "Валенсія" на своєму полі спокійно відіграла проти ПСВ. "Удінезе" так і не зміг відіграти різницю у два м'ячі над у АЗ Алкмаар.

Таким чином, у чвертьфіналі Лізі Європи зіграють "Валенсія" (Іспанія), "Атлетік" (Іспанія), "Атлетіко" (Іспанія), "Шальке" (Німеччина), "Ганновер" (Німеччина), "Спортінг" (Португалія), АЗ (Голландія) і "Металіст" (Україна).

Жеребкування 1/4 і 1/2 Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 16 березня, в 14:00.

Ліга Європи. 1/8 фіналу, матчі-відповіді

"Олімпіакос" - "Металіст" 1:2 (1:0)

Голи: Маркано, 14 (1:0); Вільягра, 81 (1:1); Девіч, 86 (1:2)

"Манчестер Сіті" - "Спортинг" 3:2 (0:2)

Голи: Фернандес, 33 (0:1); ван Волфсвінкель, 40 (0:2); Агуеро, 60 (1:2); Балотеллі, 75 (пенальті) (2:2); Агуеро, 82 (3:2)

"Ганновер" - "Стандард" 4:0 (2:0)

Голи: Абделлауе, 4 (1:0); Кану, 21 (автогол) (2:0); Конан Я, 73 (3:0); Пінту, 93 (4:0)

"Шальке" - "Твенте" 4:1 (1:1)

Голи: Янссен В., 14 (0:1); Хунтелаар, 29 (1:1); Хунтелаар, 57 (пенальті) (2:1); Джонс Дж., 71 (3:1); Хунтелаар, 81 (4 : 1)

"ПСВ Ейндховен" - "Валенсія" 1:1 (0:0)

Голи: Рамі, 47 (0:1); Тойвонен, 64 (1:1)

"Удінезе" - "АЗ" 2:1 (2:1)

Голи: ді Натале, 3 (пенальті) (1:0); ді Натале, 15 (2:0); Фалькенбург, 31 (2:1)

"Бешикташ" - "Атлетіко М" 0:3 (0:1)

Голи: Адріан Лопес, 26 (0:1); Фалькао, 83 (0:2); Сальвіо, 94 (0:3)

"Атлетік Б" - "Манчестер Юн" 2:1 (1:0)

Голи: Льоренте, 23 (1:0); де Маркос, 65 (2:0); Руні, 80 (2:1)

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. Манчестер залишився за бортом. Результати матчів-відповідей 1/8 фіналу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua