пʼятниця, 29 листопада 2013 00:23

Ліга Європи. "Дніпро" розгромив "Пандурій", "Чорноморець" вирвав перемогу в "Динамо"

У 5-му турі групового раунду Ліги Європи "Дніпро" на своєму полі виграв у "Пандурій" з рахунком 4:1. У першому таймі забив Нікола Калініч, у другому Роман Зозуля збільшив перевагу "Дніпра". Румуни скоротили відставання в рахунку завдяки голу Еріка з пенальті, проте у дніпропетровців знайшлася відповідь - в кінцівці зустрічі відзначилися Євген Шахов та Сергій Кравченко.

Таким чином , "Дніпро " наблизився до "Фіорентині" , яка розійшлася миром з " Пасуш де Феррейра " (0:0) . Італійців і українців розділяє одне очко. У шостому турі ці команди зустрінуться у Флоренції.

У групі В "Чорноморець" на своєму полі зустрічався із загребським "Динамо". У першому таймі рахунок відкрив нападник гостей Фатош Бечирай . Незадовго до фінального свистка українці зрівняли рахунок - відзначився форвард Олексій Антонов. А в компенсований час нападник Анатолій Діденко приніс одеситам перемогу і повернув надію на вихід у плей -офф.

Переможцем цієї групи є " Лудогорець " , який переміг ПСВ з рахунком 2:0 і набрав 13 очок у п'яти турах. У "Чорноморця " і ПСВ по сім пунктів , і для виходу в наступний етап українцям потрібно вигравати в Нідерландах.

Ліга Європи. груповий етап

Група Е. 5 -й тур

Дніпро Дп (Дніпропетровськ , Україна ) - Пандурій ( Тиргу- Жіу , Румунія ) - 4:1

Голи: Калініч , 12 ( 1:0); Зозуля , 56 (2:0) ; Ерік , 70 (2:1 , пен ) ; Шахов , 86 (3:1) ; Кравченко , 89 (4:1).

Попередження: Сваток , 69 - Алекс , 63 ; Адрович , 71 .

Пасуш де Феррейра ( Пасуш де Феррейра , Португалія ) - Фіорентіна (Флоренція , Італія ) - 0:0

Попередження: Валенте , 79 - Бакіч , 20 ; Пісарро , 69 .

Группа В

Чорноморець Од (Одеса , Україна ) - Динамо З (Загреб , Хорватія ) - 2:1

Голи: Бечирай , 20 ( 0:1); Антонов , 78 (1:1) ; Діденко , 90 +1 (2:1).

Попередження: Бергер , 45 +2 - Рукавіна, 50 ; Ліма , 81 .

Лудогорець ( Разград , Болгарія) - ПСВ Ейндховен (Ейндховен , Нідерланди ) - 2:0

Голи: Безьяк , 38 ( 1:0); Безьяк , 79 (2:0).

Попередження: Моці , 56 ; Кішада , 90 - Брума , 40 ; Схарс , 43 ; Рекік , 87 .

Вилучення: немає - Брума , 55 .

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Дніпро" розгромив "Пандурій", "Чорноморець" вирвав перемогу в "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua