середа, 28 серпня 2013 10:07

Ліга Чемпіонів. "Шальке" в меншості дотиснув ПАОК: результати матчів вівторка

Стали відомі перші п'ять учасників групового раунду Ліги чемпіонів через сито кваліфікації.

Найцікавішим виявився матч ПАОКа і "Шальке", який проходив при порожніх трибунах, не рахуючи пари сотні греків, які прорвалися. У Гельзенкірхені була зафіксована результативна нічия - 1:1, тож "кобальтові" зобов'язані були забивати. І вони це зробили в кінці першого тайму. На початку другої половини зустрічі греки рахунок зрівняли, і незабаром отримали чисельну перевагу, коли був вилучений Джонс. Але це зіграло злий жарт з господарями поля: відразу ж після вилучення вони пропустили м'яч. Тепер ПАОКу необхідно було забивати два м'ячі. Півсправи зробив Кацураніс, проте на 90-й хвилині Салаї оформив дубль і путівку в Лігу чемпіонів.

Було близьким до сенсації загребське "Динамо". Після домашньої поразки - 0:2 від "Аустрії", хорвати на виїзді зуміли переломити хід поєдинку після швидкого гола, забивши три м'ячі, але вирішальний гол пропустили вже на останніх хвилинах гри - 2:3.

А ось "Легія", пропустивши в дебюті гри два м'ячі від "Стяуа", в кінцівці хоч і зуміла відігратися, але за рахунок м'яча на виїзді в групу Ліги чемпіонів вийшов румунський клуб.

У протистоянні "Арсеналу" з "Фенербахче" і "Базеля" з "Лудогорецем" все було вирішено ще в першому матчі без шансів для гостей.

Плей-офф раунд Ліги чемпіонів. Матчі у відповідь

"Легія" (Польща) - "Стяуа" (Румунія) - 2:2

Гол: Радович (27), Жежнічак (90) - Станчу (7), Пьоваккарі (10)

Перший матч - 1:1.

"Арсенал" (Англія) - "Фенербахче" (Туреччина) - 2:0

Гол: Аарон Ремзі (25, 72)

Перший матч - 3:0

ПАОК (Греція) - "Шальке" (Німеччина) - 2:3

Гол: Атанасіадіс (53), Кацураніс (79) - Салаї (43, 90), Дракслер (67)

Вилучення: Джонс (Шальке, 64)

"Аустрія" (Австрія) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) - 2:3

Гол: Мадер (5), Кіенаст (83) - Брожовіч (33), Фернандес (43), Бечирай (70)

Вилучення: Судані ("Динамо", 92)

Перший матч - 2:0

"Базель" (Швейцарія) - "Лудогорец" (Болгарія) - 2:0

Гол: Фабіан Фрай (10), Філіп Деген (79)

Перший матч - 4:2

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. "Шальке" в меншості дотиснув ПАОК: результати матчів вівторка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua