середа, 05 серпня 2015 10:52

Ліга Чемпіонів. "Аякс" зганьбився з австрійцями, "Динамо" влаштувало трилер в Норвегії: результати матчів 4 серпня

"Аякс" вдома програв "Рапіду". Фото: afp.com

4 серпня відбулися чотири матчі у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Найбільш несподівані результати зафіксовані в Амстердамі та Мельде.

Багаторазовий чемпіон Голландії "Аякс" сенсаційно програв удома австрійському "Рапіду". Вирішальний гол гості забили на 75-й хвилині.

У Норвегії загребське "Динамо" влаштувало справжній трилер. У першому таймі хорвати за 22 хвилини забили три голи, при цьому господарі примудрилися не забити два пенальті. У другій 45-хвилинці арбітр дав для футболістів "Мельде" третій одинадцятиметровий (цього разу результативний), і за рахунку 2:3 норвежці залишилися в меншості і змогли закотити третій м'яч.

Здавалося плей-офф Ліги чемпіонів вже так близько, але забити вчетверте так і не змогли. Через нічию 1:1 на виїзді до наступного раунду проповзло "Динамо".

3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів

Матчі у відповідь

АПОЕЛ Кіпр - "Мідтьюлланд" Данія 0:1 (0: 1, 0: 0)

Гол: 0: 1 - 3 Святченко.
Перший матч: 2:1

"Мельде" Норвегія - "Динамо" Загреб Хорватія 3:3 (1: 3, 2: 0)

Голи: 0: 1 - 17 Пьяца, 0: 2 - 20 Адемі, 0: 3 - 22 Ріг, 1: 3 - 43 Хуссайн, 2: 3 - 52, пенальті Ельюнуссі, 3: 3 - 75 Камара.
Перший матч: 1:1

"Аякс" Голландія - "Рапід" Відень Австрія 2:3 (0: 2, 2: 1)

Голи: 0: 1 - 12 Берич, 0: 2 - 39 Шауб, 1: 2 - 52 Милик, 2: 2 - 75 Гудель, 2: 3 - 77 Шауб.
Перший матч: 2: 2

"Монако" Монако - "Янг" Бойз Швейцарія 4:0 (0: 0, 4: 0)

Голи: 1: 0 - 54 Кавалейру, 2: 0 - 64 Курзава, 3: 0 - 70 Мартіаль, 4: 0 - 77 Ель-Шаараві.
Перший матч: 3:1

Нагадаємо, що в середу 5 серпня свій матч у кваліфікації Ліги чемпіонів проведе донецький "Шахтар" проти турецького "Фенербахче". Перша зустріч у Стамбулі, нагадаємо, завершилася внічию, 0:0.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. "Аякс" зганьбився з австрійцями, "Динамо" влаштувало трилер в Норвегії: результати матчів 4 серпня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua