понеділок, 22 серпня 2022 16:33

Ковтун і Радівілов – призери чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун (на фото) виграв "срібло" чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики, Ігор Радівілов – "бронзу". Фото: Eastnews.ua

На чемпіонаті Європи 2022 року зі спортивної гімнастики в Мюнхені збірна України здобула дві медалі.

В активі наших спортсменів одна срібна й одна бронзова нагороди.

Ілля Ковтун показав другий результат у вправах на паралельних брусах.

Українець набрав таку ж кількість балів (15.333), що й британець Джо Фрейзер, проте поступився переможцю за виконанням.

В опорному стрибку Ігор Радівілов зійшов на третю сходинку п'єдесталу.

Його виступ судді оцінили в 14.899 бала.

Ілля Ковтун здобув другу медаль на чемпіонатах Європи. 2021 року в багатоборстві став третім.

Для Ігоря Радівілова це вже 12 нагорода на континентальних першостях. Чотири рази ставав чемпіоном Європи.

Мультиспортивний чемпіонат Європи з літніх видів спорту приймав німецький Мюнхен.

Зараз ви читаєте новину «Ковтун і Радівілов – призери чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua