вівторок, 16 березня 2021 06:11

Команда Зінченка помстилася кривднику "Шахтаря"

Олександр Зінченко вже 4 роки грає в складі "Ман Сіті". Фото:REUTERS

16 березня у матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів "Ман Сіті" буде приймати "Боруссію" Менхенгладбах.

У 1-й матч між командами "містяни" виявилися сильнішими - 2:0.

Матч пройшов за повної переваги англійців. В середні 1-го тайму Бернарду Сілва замкнув флангову передачу головою.

Після перерви бразильський форвард "містян" Габріел Жезус подвоїв перевагу своєї команди.

В складі "Ман Сіті" весь матч провів гравець збірної України Олександр Зінченко.

"Боруссія" Менхенгладбах була суперником "Шахтаря" на груповій стадії Ліги чемпіонів. "Гірники" поступилися за сумою двох матчі 10:0.

В іншому матчі вівторка між собою зіграють "Реал" та "Аталанта". в Бергамо гра завершилася перемогою "вершкових" -1:0. Господарі більшість зустрічі провели в меншості.

Чвертьфіналістами ЛЧ вже стали: ПСЖ, "Порту", "Боруссія" Дортмунд та "Ліверпуль".

Зараз ви читаєте новину «Команда Зінченка помстилася кривднику "Шахтаря"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua