четвер, 11 червня 2020 09:38

Команда Реброва гучно зганьбилася в чемпіонаті Угорщини

Підопічні Сергія Реброва втратили перемогу за 4 хвилини. Фото: ФК "Ференцварош".

У 28 турі чемпіонату Угорщини "Ференцварош" не зміг перемогти одного з аутсайдерів чемпіонату "Пакш" -2:2.

Підопічні українського тренера Сергія Реброва володіли перевагою протягом всього матчу. До 91 хвилини гри "Ференцварош" впевнено перемагав 2:0. Один із забитих голів записав на свій рахунок український півзахисник Ігор Харатін.

Але господарі змогли двічі забити на 90+2 та 90+6 хвилинах матчу та врятувати здавалося безнадійно програний матч.

Після 28 турів чемпіонату Угорщини "Ференцварош" продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці випереджаючи МОЛ "Віді" на 9 очок.

Зараз ви читаєте новину «Команда Реброва гучно зганьбилася в чемпіонаті Угорщини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua