середа, 10 липня 2024 00:24

Іспанія стає першим фіналістом Євро-2024

Іспанія перемогла в першому півфіналі Євро-2024. Фото: Чемпіонат

Збірна Іспанії перемогла збірну Франції з рахунком 2:1 та стала першим фіналістом Євро-2024.

Підопічні Дідьє Дешама відкрили рахунок у матчі вже на 9-й хвилині. Кіліан Мбаппе виконав навісну передачу у воротарський майданчик на Коло Муані. Форвард з близької відстані точно пробив головою, повідомляє 24 канал.

На 21-й хвилині 16-річний гравець "Фурії Рохи" Ламін Ямаль завдав неймовірного за красою удару та поцілив у дальній кут воріт. Рахунок на табло став 1:1.

Ямаль став наймолодшим гравцем, який забивав на Чемпіонат Європи і Чемпіонатах Світу. Таким чином він побив досягнення Пеле, яке трималося 66 років.

Приголомшені французи одразу ж пропустили другий. Дані Ольмо пробив у дальній кут воріт і м'яч рикошетом від Кунде опинився за спиною Меньяна.

У фіналі Іспанія зіграє з переможцем пари Нідерланди - Англія.

Поєдинок за "золото" Євро-2024 відбудеться 14 липня.

Зараз ви читаєте новину «Іспанія стає першим фіналістом Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua