вівторок, 17 жовтня 2017 20:11

Гравець юнацької команди "Динамо" забив дуже красивий м'яч

Алібеков блискуче забив і вивів "Динамо" вперед. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Справжнє гольове шоу влаштувала молодь "Чорноморця" та "Динамо" в очному побаченні в рамках чемпіонату країни. Зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь киян.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. У другому таймі динамівці змогли вийти вперед. Був зароблений штрафний під кутом на лівому фланзі. Його блискуче виконав півзахисник Ахмед Алібеков.

Чорноморець (U-21) — Динамо (U-21) 2:3

Голи: Сільвіо, 45 (з пенальті), Чернишов, 53 - Вантух, 31, Алібеков, 47, Смирний, 62.

Чорноморець: Кожухар - Семенов (Отрошко, 74), Семенченко, Веремєєв (к), Свірчук (Цокан, 58) - Серденюк (Мочуляк, 37; Терехов, 87), Граматик, Хамелюк, Штогрин (Машнін, 70), Чернишов - Сільвіо.

Динамо: Маханьков - Дубінчак, Смирний (Петрусенко, 89), Кравченко, Казаков (к) - Калюжний, Алібеков, Шапаренко (Булеца, 63), Ледньов (Алексєєв, 86), Русин - Вантух (Янаков, 86).

Попереджені: Семенченко, Свірчук, Серденюк, Граматик - Дубінчак, Вантух, Русин.

У матчі основних команд "Чорноморець" створив сенсацію, обігравши киян з рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Гравець юнацької команди "Динамо" забив дуже красивий м'яч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua