середа, 11 вересня 2013 17:40

Євробаскет-2013. Збірна України розпочала другий раунд з розгромної поразки

Збірна України невдало стартувала у другому раунді чемпіонату Європи з баскетболу. У своєму першому поєдинку "синьо-жовті" поступилися збірній Латвії.

Матч одразу пішов не за сценарієм української збірної, яка демонструвала просто катастрофічний відсоток точних кидків. У підсумку, на велику перерву команди пішли за рахунку 42:22 на користь збірної Латвії.

Переломити хід гри не вдалося і в третій чверті: час йшов, а розрив ставав все більше, і перед заключним відрізком склав вже 33 очки!

Залишок часу перетворився на формальність. Підсумок зустрічі - 85:51 на користь збірної Латвії.

Наступний матч на Євробаскеті збірна України проведе в п'ятницю, 13 вересня, проти сербів.

Зараз ви читаєте новину «Євробаскет-2013. Збірна України розпочала другий раунд з розгромної поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua