четвер, 05 вересня 2013 17:58

Євробаскет- 2013 . Збірна України слідом за Бельгією обіграла Ізраїль

У Любляні на арені " Хала Тіволі " відбувся матч Євробаскету - 2013 Україна - Ізраїль . Українці здобули перемогу з рахунком 74:67 .

Збірна України впевнено почала матч і по ходу першої чверті вела з рахунком 13:2 . На другу чверть команди вийшли за переваги українців у шість очок. На 22-й хвилині ізраїльтянам вдалося зрівняти рахунок - 40:40.

Українці знову змогли відірватися на 10 очок, однак команда Ізраїлю поступово нівелювала цю перевагу суперника. Останні хвилини пройшли в напруженій боротьбі, українська команда змогла здобути перемогу.

Нагадаємо , що днем раніше Україна обіграла Бельгію (58:57), а Ізраїль поступився Великобританії (71:75).

Євробаскет- 2013 . Попередній турнір. Другий тур. Словенія

Україна - Ізраїль - 74:67 ( 19:13 , 16:13 , 18:20 , 21:21 )

Україна: Гладир (17 + 5 підбирань ) , Кравцов ( 15 + 8 підбирань) , Пустозвонов ( 13 ) , Натяжко (10 + 5 підбирань ) , Корнієнко ( 5 + 3 передачі ) , Забірченко ( 5 ) , Джетер ( 4 ) , Мішула ( 3 + 5 передач ) , Липовий ( 2 ) , Зайцев.

Ізраїль: Ніссим ( 12 ) , Гальперін ( 9 + 4 передачі ) , Пніна ( 9 ) , Еліяху (8 + 5 підбирань) , Грін ( 8 ) , Лимонад ( 7 ) , Касспі ( 6 ) , Охайон ( 3 + 3 передачі ) , Кадір ( 3 ) , Коцікаро ( 2 ) , Тайус , Ханочі .

Відсоток реалізації: з гри ( 46/41.2 ) , з-за дуги ( 36.4/25 ) , з лінії штрафних ( 74.1/77.8 ) .

Зараз ви читаєте новину «Євробаскет- 2013 . Збірна України слідом за Бельгією обіграла Ізраїль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua