пʼятниця, 06 вересня 2013 18:54

Євробаскет- 2013. Збірна України сенсаційно обіграла Німеччину

Збірна України здобула третю поспіль перемогу на Євробаскеті - 2013 . Команда Фрателло в третьому турі групового етапу обіграла збірну Німеччини .

Визначальною чвертю для України стала друга , в якій наша команда переграла німців з рахунком 24:14 . Взагалі сьогодні у українців виходило дуже багато чого. Так , центровий Кирило Натяжко сьогодні реалізував два триочкових кидки, в загальній складності набравши 16 очок . На рахунку Джетера 19 пунктів , а кращим з наших став Сергій Гладир - 25 очок.

У третій чверті Україна мала перевагу +14 над Німеччиною , але команда стала нервувати , припусткатися помилок в обороні і не влучати по кільцю. Наші оборонні порядки тероризував лідер суперника Хейко Шафарчік . В результаті німцям вдалося скоротити відставання на початку четвертої десятихвилинки , і українці знову отримали валідольну кінцівку.

Але за кілька хвилин до кінця , коли німці випереджали Україну на одне очко , Натяжко реалізував триочковий , після чого наші зібралися і не упустили перемогу. В останню хвилину українці змогли заробити три фоли , коли у німців вже було п'ять загальнокомандних. Штрафні Гладир і Джетер виконували практично ідеально. Остаточно заспокоїв усіх Забірченко, реалізувавши за 7 секунд до кінця два штрафних кидки. Рахунок став 88:82, і у Німеччині , звичайно , вже не було жодних шансів.

Закінчили команди з рахунком 88:83. Україна набирає шість очок у турнірній таблиці, а наступний матч проведе в неділю, проти Франції.