пʼятниця, 02 липня 2021 22:11

Євро-2020: Іспанія у чвертьфіналі перемогла Швейцарію

УнаЇ Сімон відбив два пенальті. Фото: Gettyimages.com/

У матчі 1/4 фіналу Євро-2020/21 збірна Іспанії перемогла Швейцарію. Основний час гри завершився в нічию - 1:1, а в серії пенальті іспанці перемогли - 3:1.

Що потрібно знати про матч у Санкт-Петербурзі?

Активний старт Іспанії. У перші 15 хвилин гри команда Луїса Енріке створила відразу декілька моментів та мала повну перевагу.

Іспанії допоміг рикошет. Після удару Жорді Альби м'яч залетів у ворота Яна Зоммера після дотику від ноги Дениса Закарії.

Воротар Іспанії став героєм матчу

Рівна гра. Іспанія мала перевагу тільки на початку матчу, після чого швейцарці вирівляли гру та мали свої моменти.

Провал захисту Іспанії. Центральні захисники іспанців провалилися, коли Джердан Шакірі зрівняв рахунок в середині другого тайму.

Швейцарія догравала у меншості. Наприкінці другого тайму пряму червону картку отримав Ремо Фройлер.

Іспанія не докисла Швейцарію в овертаймі. Граючи в більшості команда Луїса Енріке мала моменти, але так і не змогла забити.

Унаї Сімон став героєм матчу. В серії пенальті воротар іспанців відбив два пенальті. Ще один удар швейцарців був повз ворота.

У півфіналі збірна Іспанії зіграє проти переможця матчу Італія Бельгія.

В 1/8 фіналу Іспанії перемога Хорватію.

3 липня збірна України зіграє проти Англії в матчі 1/4 фіналу Євро-2020/21. Початок гри о 22:00. Текстову трансляцію читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2020: Іспанія у чвертьфіналі перемогла Швейцарію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua