середа, 30 серпня 2017 00:11

Дощ завадив Світоліній дограти матч

Еліна Світоліна у першому колі US Open грає проти Катерини Синякової

Матчі першого кола останнього в цьому році турніру "Великого шолома" - Відкритого чемпіонату США - у вівторок перервали через дощ.

Над центральним кортом турніру закрили дах і поєдинки там продовжаться. На інших кортах це стане можливим лише після завершення дощу.

Свій поєдинок не змогла дограти і перша ракетка України Еліна Світоліна. Вона виграла перший сет у чешки Катерини Синякової з рахунком 6:0, а в другому рахунок 6:6 і грається тай-брейк. На момент зупинки поєдинку українка вела на тай-брейку з рахунком 2-1.

У першому колі US Open Леся Цуренко програла бельгійці Яніні Вікмайєр. Катерина Козлова вперше вийшла до другого кола Відкритого чемпіонату США.

137-й US Open триватиме до 10 вересня. Його призовий фонд складе 50 мільйонів 400 тисяч доларів.

Зараз ви читаєте новину «Дощ завадив Світоліній дограти матч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua