середа, 17 квітня 2013 08:21

Долгополов не зміг зупинити Дель Потро на турнірі у Монте-Карло

Долгополов заробив 45 рейтингових очок і $ 22.575 призових ФОТО: isport.ua

16 квітня у Монте-Карло (Монако) на турнірі АТР Monte-Carlo Rolex Masters проходять матчі другого кола.

24-річний український тенісист Олександр Долгополов, який займає у світовому рейтингу 22-е місце, не зміг подолати бар'єр другого кола в особі свого ровесника з Аргентини, сьомої ракетки світу Хуана Мартіна Дель Потро.

Поєдинок тривав рівно 2 години. Олександр легко виграв перший сет, а потім аргентинець взяв другий сет і зрівняв рахунок у матчі. У вирішальному, третьому сеті українець більше помилявся, а Дель Потро зробив два брейка і завершив зустріч перемогою з рахунком 1:6, 6:4, 6:3.

За гру суперники зробили по п'ять брейків. На рахунку Долгополова п'ять ейсів, 50 віннерсів при чотирьох подвійних і 47 невимушених помилках. Аргентинець тричі подав навиліт, активно виграв 17 м'ячів, допустивши п'ять подвійних і 19 невимушених помилок.

Долгополов залишає турнір, заробивши 45 рейтингових очок і $ 22.575 призових.

Теніс. АТР. Monte-Carlo Rolex Masters. Монте-Карло (Монако). Відкриті корти (ґрунт). Призовий фонд $ 3.410.272.

Друге коло

Хуан-Мартін Дель Потро (Аргентина, 5/WC) - Олександр Долгополов (Україна) - 1:6, 6:4, 6:3

Зараз ви читаєте новину «Долгополов не зміг зупинити Дель Потро на турнірі у Монте-Карло». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua